در پاییز، به دلیل تغییرات در طول روز و دما ، برگ ها روند تولید مواد غذایی خود را متوقف می کنند و کلروفیل قطع می شود و رنگ سبز ناپدید می شود و رنگ زرد مایل به نارنجی قابل رویت می شود و برگ ها بخشی از شکوه پاییزی خود را نشان می دهند.

چنانچه در بخش سرگرمی و گوناگون ایرناک می خوانید جدید ترین کشور شناخته شده بین الملی در جهان ، کشور افریقایی سودان جنوبی است که در تاریخ 9 ژوئیه 2011 استقلال خود را اعلام کرد و بعد ها به عنوان عضو جدید سازمان ملل شناخته شد.

در ادامه این مطلب از بخش تکنولوزی ایرناک قصد داریم بدنام ترین و بزرگترین هکرهای تاریخ را بصورت کامل به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

در این قسمت از سایت ایرناک قصد داریم به چند مورد از حقایق جالب در جهان اشاره کنیم که شاید تا به حال به گوشتان نخورده است.

باید سعی کنیم که مواد بازیافتی را دوباره جداسازی کنیم تا دوباره محیط زیست از آن استفاده کند . در این قسمت از ایرناک استفاده از دورریختنی ها و مواد قابل بازیافتی را که به خیال ما از زباله ها به دست می آیند را به شما معرفی خواهیم کرد.

ما در این قسمت از ایرناک لیستی از وحشتناک ترین اقدامات تاریخ را که زنان برای زیبایی خود انجام می دادند به شما معرفی می کنیم.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با حقایق جالب و خواندنی در مورد کشور برزیل آشنا کنیم. همراه ما باشید.

اعتقاد بر این است که چیلی ها از مکزیک آمده و برخی از تند ترین غذاها در جهان هنوز در آنجا یافت می شوند و تا زمانی که اسپانیایی ها چیلی ها را از مکزیک به آسیا و هند نبرده بودند، اینطور نبود.

صفحه1 از45
کاربران آنلاین : 7,310