نقاط سیاه رنگ در شیشه جلو اتومبیل و پنجره ها ، و حاشیه ی مشکی رنگی که اطراف آن را گرفته است ، به دلیلی بجز زیبایی ظاهری در آنجا موجود هستند و مربوط می شود به چگونگی ساخت پنجره های اتومبیل.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با روش های اتصال گوشی به ضبط ماشین آشنا سازیم که می توانید با استفاده از این روش ها هر چه دقیق تر و سریع تر گوشی را به اتومبیل وصل کنید. همراه ما باشید.

باید در مورد کفش هایی که هنگام رانندگی نباید از آن ها استفاده نمود، اطلاعاتی ارائه داد، در ادامه این بخش از ایرناک گونه های مختلفی از کفش هایی که هنگام رانندگی، استفاده از آن ها توصیه نمی گردد، ارائه شده است.

علت داغ کردن موتور میتواند دلیلی بسیار ساده و یا دلایلی متعدد و دور از انتظار داشته باشد که در این بخش از ایرناک به مهمترین دلایل آن و اقدامات موثر برای پیشگیری از داغ کردن موتور می پردازیم.

با مطالعه کامل و دقیق این بخش از ایرناک با علائم خرابی پمپ سوخت یا همان پمپ بنزین خودرو آشنا خواهید شد.

وقتی که چراغ هشدار اتومبیل به شما چشمک زد یعنی نیاز به سوخت دارد و در این هنگام توقف در نزدیکترین پمپ بنزین الزامی است و این در صورتی است که اگر راننده خانم ،تنها است باید احتیاط لازم را در مورد مکان و زمان پمپ بنزین به عمل آورد.

یکی قطعات مهم ، پمپ آب ماشین است که در صورت فرسوده شدن مشکلات مختلفی را برای شما ایجاد خواهد کرد. در این قسمت از دانستنی های خودرو در ایرناک به نحوه عملکرد واتر پمپ در اتومبیل و علائم فرسودگی آن خواهیم پرداخت.

اخیرا خبری منتشر شد که بیان گر ورود اختراع جدیدی به دنیای اتومبیل است چان که تا سال آینده خودروی الکتریکی با ظرفیت دو سرنشین وارد بازار شود که هیریکو نام دارد و دارای ویژگی منحصر به فردی است که آن را از سایر خودروها متمایز می کند.

صفحه1 از27
کاربران آنلاین : 7,280