در این قسمت از دانستی های خودرو در ایرناک قصد داریم که به برخی از این صدا ها اشاره کنیم و به شما بگوییم که هر کدام چه معنایی دارند.

اگر شما به تازگی اتومبیل هیبریدی خریداری کرده اید و با روش شارژ ماشین هیبریدی آشنا نیستید، ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با آموزش شارژ ماشین های هیبریدی اشنا سازیم. همراه ما باشید.

تعویض روغن باعث می شود که موتور بهتر از همیشه کار کند. صدای موتور نیز با تعویض روغن کاسته می شود و درست از زمانی که صدای موتور بالا می رود و حس می کنید ماشین سخت حرکت می کند ، نیاز به تعویض روغن دارید.

اخیرا این شرکت اتومبیل سوپر اسپرت جدید خود را به نام جسکو رونمایی کرد که می تواند به حداکثر سرعت 483 کیلومتر بر ساعتی برسد که واقعا خاص و باورنکردنی می باشد.

هیچ یک از طراحان و محققان و حتی سازنده های این دستگاه های چاپ 3 بعدی این میزان پیشرفت را در طی کمتر از 5 سال تصور نمی کردند و بیشتر بر این باور بودند که دستگاه های امروزی در دهه های بعدی ساخته و عرضه خواهد شد.

نیسان اخیرا از نسخه جدید نیسان جوک یعنی نیسان جوک 2020 رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی در صفحات مجازی روبرو شود. تصاویر اولیه نیسان جوک 2020، به طرز حیرت انگیزی زیبا و جذاب هستند.

هنگام خرید یک خودروی جدید باید به موارد زیادی توجه کنید اما در این بین افراد معمولا اشتباهات زیادی را انجام می دهند و به همین دلیل در این قسمت از سایت ایرناک به رایج ترین این اشتباهات اشاره کرده ایم.

امروز ما می توانیم میزان پیشرفت در این صنعت را با عنوان اتومبیل های کانسپت و مفهومی که توسط بزرگترین شرکت های جهانی سازنده اتومبیل رونمایی شده اند را درک کرد.

صفحه1 از27
کاربران آنلاین : 5,480