وزارت آموزش و پرورش با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش برای اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

اعلام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
5.0
out of
5
(
2
) votes

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام با بیان اینکه ارزش سهام عدالت بالا است و شرکت هایی که در نظر گرفته شده 35 شرکت برتر هستند ، پیشنهاد داد مردم در فروش سهام عدالت عجله نکنند.

مردم در فروش سهام عدالت عجله نکنند
5.0
out of
5
(
2
) votes

در ادامه به بررسی قدرت نظامی ایران و قدرت نظامی پنهان ایران و مقایسه قدرت نظامی ایران و آمریکا و رتبه قدرت نظامی ایران در جهان و قدرت نظامی ایران امسال و میزان قدرت نظامی ایران و توان موشکی ایران در ایرناک می پردازیم.

جدول قدرتمندترین ارتش های جهان + جایگاه ایران
5.0
out of
5
(
2
) votes

همزمان با رقابت شرکت های داروسازی و کشورهای مختلف برای تولید واکسن کرونا ، شرکت نواواکس آمریکا آغاز آزمایش بالینی واکسن تولیدی خود را اعلام کرد.

آزمایش یک واکسن کرونای دیگر روی انسان آغاز شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش محسوس دما در اغلب مناطق کشور خبر داد و گفت : تهران هفته گرمی را خواهد داشت و دمای هوای در پایتخت روز شنبه به ٣٨ درجه می رسد.

دمای هوا در اغلب نقاط کشور گرمتر می شود
4.8
out of
5
(
4
) votes

رییس سازمان امور دانشجویان به نحوه ارائه غذا و شیوه اجرای پروتکل های سختگیرانه بهداشتی در بدو ورود دانشجویان به خوابگاه ها اشاره کرد.

شرایط بازگشایی خوابگاه دانشگاهها اعلام شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

صدیقه کیانفر و درگذشت صدیقه کیانفر و فوت صدیقه کیانفر و علت مرگ صدیقه کیانفر و صدیقه کیانفر در بیمارستان و سکته قلبی صدیقه کیانفر و صدیقه کیانفر دار فانی را وداع گفت را در ایرناک ببینید.

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت درگذشت + علت مرگ
5.0
out of
5
(
2
) votes

سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان ها از افزایش محسوس دما در سواحل شمالی و اردبیل خبر داد.

بارش و رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور
4.8
out of
5
(
5
) votes
کاربران آنلاین : 3,410