سرپرست وزارت آموزش وپرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش وپرورش در شهریور خبر داد.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سرپرست وزارت آموزش وپرورش گفت : 280 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت معوقات حق التدریس معلمان تأمین شده است و تا پایان شهریور پرداخت می شود.زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در ایرناک زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در ایرناک

سید جواد حسینی درباره برگزاری آزمون استخدامی آموزش وپرورش اظهارکرد : امسال حدود 25 هزار نفر از طریق کنکور به عنوان دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی جذب می شوند.

وی افزود : 12 هزار نفر نیز به صورت ماده 28 برای دانشگاه فرهنگیان و ماده یک برای دانشگاه شهید رجایی از میان فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها با برگزاری آزمون استخدامی جذب خواهند شد و حتماً این آزمون در شهریور ماه برگزار می شود.

سرپرست وزارت آموزش وپرورش درباره پرداخت معوقات حق التدریس معلمان گفت : معلمان از سال تحصیلی 97-98 معوقاتی را دارند و آن را پیگیری کردیم که قول آن داده شده است ، تا شهریور پرداخت می شود و 280 میلیارد تومان اعتبار برای دریافت کرده ایم همچنین 50 درصد بدهی خرید خدمات و معلمان خارج از کشور نیز تامین شده است.

  • تاریخ: دوشنبه, 21 مرداد 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 6,203 بار
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,770
بستن