ارزش ارز دیجیتال بیت کوین در برابر دلار با سقوط کم سابقه ای مواجه شد.

کاهش ارزش بیت کوین مقابل دلار

ارزش بیت کوین در برابر دلار 15 درصد سقوط کرد.کاهش ارزش بیت کوین مقابل دلار در ایرناککاهش ارزش بیت کوین مقابل دلار در ایرناک

به نقل از رویترز ، پس از آن که یک پلتفرم معاملات ارزی در بورس نیویورک نام بیت کوین را از فهرست ارزهای مجاز برای معاملات آتی حذف کرد ، ارزش بیت کوین با سقوط 15 درصدی به 8377 دلار رسید که پایین ترین سطح به ثبت رسیده برای این ارز محبوب در طول سه ماه اخیر محسوب می شود.

کیائو وانگ ، مدیر موسسه " ماسری" که در زمینه مطالعات ارزهای دیجیتالی فعالیت دارد گفت : حتی برای بیت کوین نیز این سقوط سنگین یک اتفاق کم سابقه محسوب می شود.

یک معامله گر ارزهای دیجیتالی نیز که خواست نامش فاش نشود گفت که سقوط بیت کوین در بازار می تواند تحت تاثیر تصمیم اخیر کاهش ضریب اهرم معاملاتی در بازار ارز سیشل نیز قرار گرفته باشد.

علاوه بر بیت کوین ارزش دیگر ارزهیا دیجیتالی نیز با سقوط های سنگینی همراه بود تا جایی که ارزش اتریوم با کاهش 15.84 درصدی به 169.68 دلار ، ارزش بیت کوین کش با کاهش 22.61 درصدی به 226.56 دلار ، ارزش لایت کوین با کاهش 15.41 درصدی به 57 دلار ، ارزش استلار با کاهش 14.74 درصدی به 0.054 دلار ، ارزش مونرو با کاهش 14.2 درصدی به 59.40 دلار ، ارزش دش با کاهش 16.25 درصدی به 73.81 دلار و ارزش زد کش با کاهش 36.32 درصدی به 169.68 دلار رسید.

الکس ماشینسکی ، مدیر موسسه " سلسیوس نتورک" گفت : عملکرد ناامیدکننده اخیر نشان می دهد که هنوز سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری های کلان در ارزهای دیجیتالی تردید دارند و با آغاز روند نزولی بازار فروش ها بیشتر از حد عادی انجام می شود که همین مساله کار را برای یک اصلاح منطقی در بازار دشوار می کند. چیزی که شاهدش هستید این است که معامله گران خرد و کم تجربه با ورود به این بازار فقط کار را بد تر کرده اند و هیجانات بازار را تشدید می کنند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 03 مهر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
کاهش ارزش بیت کوین مقابل دلار
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,470