معاون برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زمان صدور کارت هوشمند سوخت برای همه متقاضیان را اعلام کرد.

ثبت نام کارت سوخت جدید

معاون برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از صدور کارت هوشمند سوخت همه متقاضیان تا پایان مهر خبر داد.زمان صدور کارت سوخت جدید و المثنی اعلام شد در ایرناک زمان صدور کارت سوخت جدید و المثنی اعلام شد در ایرناک

آقای شهرام رضایی در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت های المثنی گفت:از ابتدای اجرای این طرح، حدود 3 میلیون و 600 هزار درخواست صدور کارت المثنی داشته ایم که از این عدد حدود 70 درصد آن تولید شده و مابقی کارت ها نیز نهایتا تا آخر مهر تولید می شود و به دست مردم خواهد رسید.

وی در زمینه زمان انتظار صدور کارت افزود:فرآیند تولید کارت سوخت المثنی در شرایط عادی، ​ 2 تا 3 هفته است، اما با این حجم درخواستی که امروز با آن مواجه ایم ممکن است این فرآیند به یک ماه نیز برسد.

آقای رضایی اضافه کرد:​ اگرچه مردم استقبال خوبی در زمینه ثبت نام کارت سوخت انجام داده اند، اما از آنجا که کماکان کارت جایگاه ها فعال است زیر 10 درصد از مردم از کارت شخصی استفاده می کنند که امیدواریم این عدد افزایش یابد.

معاون برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تنها مرجع پیگیری کارت هوشمند سوخت را درگاه epolice.ir عنوان کرد و گفت:از مردم خواهش می کنیم برای پیگیری کارت سوخت خود به این سایت مراجعه کنند چرا که هنوز هم یک میلیون کارت در باجه های معطل پست داریم و متاسفانه کسانی که درخواست کارت المثنی داشته اند تا به امروز برای دریافت کارت خود مراجعه نکرده اند.

آقای رضایی درباره کارت جایگاه ها و تخلفاتی که اخیراً در زمینه ارائه این کارت ها به متقاضیان مشاهده شده نیز افزود:گزارش هایی داشتیم مبنی بر اینکه برخی از جایگاه ها برای در اختیار گذاشتن کارت سوخت جایگاه ها به مردم مبالغی را درخواست کرده بودند به همین منظور اطلاعیه ای را صادر کرده و به مردم اعلام کرده ایم جایگاه داران حق ندارند هیچ مبلغی مازاد بر قیمت بنزین از مردم مطالبه کنند و اگر مردم مواردی را مشاهده کردند حتما با شماره تلفن 09627 تماس بگیرند و مطمئن باشند بازرسان ما به این جایگاه ها مراجعه و با متخلفین احتمالی برخورد خواهند کرد.

وی در خصوص برخی وب سایت ها اخیرا با ارسال پیام ها به مردم از آن ها می خواهند برای ثبت نام کارت سوخت و یا دریافت سهمیه بنزین ثبت نام کنند افزود:هم اکنون تنها راه صدور کارت المثنی مراجعه به دفتر خدمات مشترکین پلیس 10+ است و هیچ نیازی به بارگذاری اطلاعات مردم بر روی درگاه های اینترنتی نیست بنابراین از مردم می خواهیم اطلاعات خود را به ویژه شماره کارت بانکی خود را در اختیار هیچ درگاه اینترنتی قرار ندهند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 14 شهریور 1398
  • برگرفته از: خبرگزاری صدا و سیما
بازدید : 2,144 بار
زمان صدور کارت سوخت جدید و المثنی اعلام شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,450