رئیس اتحادثه املاک استان تهران آخرین وضعیت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران را تشریح کرد.

وضعیت قیمت اجاره مسکن در تهران

مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه بازار مسکن به ویژه در حوزه خرید و فروش روند کاهشی را در پیش گرفته است ، گفت : بررسی های میدانی به دست بازرسان اتحادیه املاک نشان می دهد که در مناطق 22 گانه تهران قیمت ها در حوزه خرید و فروش و اجاره بین 10 تا 15 درصد کاهش یافته است. در منطقه 2 و 3 تهران قیمت ها در بازار اجاره و خرید و فروش طی 2 هفته اخیر ثابت بوده است.وضعیت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران در ایرناک وضعیت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران در ایرناک

خسروی با بیان اینکه در منطقه 4 قیمت ها در حوزه اجاره ثابت بوده ، اما در حوزه خرید و فروش 10 درصد کاهش داشته است.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه در منطقه 5 تهران قیمت ها در حوزه اجاره 20 درصد کاهش و در بخش خرید و فروش 3 میلیون تومان در هر متر مربع کاهش داشته است ، گفت : البته در برخی از محله های منطقه 5 در حوزه اجاره و خرید و فروش با افزایش قیمت روبرو بوده ایم.

او به منطقه 6 تهران هم اشاره کرد و گفت : در منطقه 6 بخش اجاره در برخی از مناطق 5 درصد کاهش و در برخی از مناطق با کاهش 20 درصدی روبرو بوده ایم.

خسروی افزود : در این منطقه قیمت های خرید و فروش در برخی از محله ها 10 درصد و در برخی از محله ها با کاهش 15 درصدی روبرو بوده ایم.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران درباره منطقه 7 تهران هم گفت : قیمت های اجاره در این منطقه روند افزایشی داشته به طوری که در برخی از محله ها 5 درصد افزایش قیمت مشاهده می شود و در برخی از محله ها هم قیمت ها ثابت بوده ، اما در بخش خرید و فروش با کاهش 10 تا 20 درصدی روبرو بوده ایم.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه در منطقه 11 تهران قیمت های اجاره ثابت ، ولی قیمت های خرید و فروش 10 درصد کاهش داشته است گفت : در منطقه 12 قیمت های اجاره 10 درصد افزایش داشته و قیمت های خرید و فروش هم ثابت بوده است.

او با بیان اینکه در منطقه 13 قیمت های اجاره ثابت و قیمت های خرید و فروش 5 درصد کاهش داشته است ، گفت : در منطقه 14 قیمت های اجاره و خرید و فروش 15 درصد کاهش داشته است و در منطقه 14 هم شاهد کاهش قیمت در هر دو حوزه بوده ایم.

خسروی با بیان اینکه در منطقه 15 قیمت های اجاره 15 درصد افزایش داشته است گفت : قیمت ها در حوزه خرید و فروش در برخی از محله ها ثابت ، اما در برخی از محله ها 15 درصد کاهش قیمت داشته است.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران درباره منطقه 16 و 18 هم گفت : در این دو منطقه قیمت های اجاره و خرید و فروش روند کاهشی داشته است.

او درباره منطقه 19 هم گفت : متأسفانه در برخی از محله های این منطقه قیمت های اجاره 80 درصد افزایش داشته ، اما قیمت های خرید و فروش 15 درصد کاهش داشته است.

خسروی درباره منطقه 21 تهران هم گفت : قیمت های اجاره در این منطقه ثابت بوده ، اما در حوزه خرید و فروش روند کاهشی داشته است.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران درباره منطقه 22 تهران هم گفت : قیمت های اجاره در این منطقه ثابت بوده ، اما در حوزه خرید و فروش با کاهش 10 درصدی روبرو بوده ایم.

  • تاریخ: پنج شنبه, 14 شهریور 1398
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 4,234 بار
وضعیت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,610
بستن