نماینده مردم فسا با اشاره به وضعیت معیشتی بازنشستگان و مصوبه برنامه ششم توسعه گفت : حقوق بازنشستگان برای سال 1399 متناسب با تورم افزایش پیدا کند.

افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده

محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به مصوبه مجلس دهم در برنامه ششم توسعه ، گفت : در برنامه ششم توسعه با توجه به حقوق پایین بازنشستگان بر یکسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید شد اما دولت به دلیل تحریم و عدم فروش نفت نتوانست این مصوبه را اجرایی کند.میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 99 در ایرناک میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 99 در ایرناک

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : بازنشستگان مشکلات عدیده معیشتی دارند و حتی به دلیل کهولت سن با بیماری دست و پنجه نرم می کنند از این پیشنهاد دادیم که به کمک دولت در کمیسیون تلفیق بودجه منابع درخوری برای افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری در نظر گرفته شود.

وی افزود : افزایش حقوق بازنشسته ها برای سال 1399 باید متناسب با تورم در نظر گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری مسئولان کانون بازنشستگان ، گفت : مسئولان حوزه انتخابیه و در سطح ملی نسبت به این موضوع تاکید دارند گرچه دست دولت خالی است اما با حداقل افزایش حقوق جاری باید به بازنشستگان کمک کنیم.

  • تاریخ: چهارشنبه, 25 دی 1398
  • برگرفته از: خانه ملت
بازدید : 4,256 بار
میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 99
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,430