عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی افزایش پلکانی حقوق و دستمزد ها در بودجه سال 99 خبر داد.

افزاش حقوق ها در سال 99

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که قطعاً پیشنهاد خواهیم کرد افزایش حقوق و دستمزد به صورت پلکانی شود یعنی حقوق هایی که بالا هستند افزایش کمتر و حقوق های که پایین هستند افزایش بیشتری داشته باشند.میزان افزایش حقوق در سال 99 چقدر است؟ در ایرناک میزان افزایش حقوق در سال 99 چقدر است؟ در ایرناک

علی اکبر کریمی در ارزیابی از پیشنهاد افزایش 15 درصدی حقوق و دستمزد در لایحه بودجه سال 99 گفت : این رقم ، رقمی است که اعتبارات آن پیش بینی شده و طبق قانون ما نمی توانیم در مجلس پیشنهادی بدهیم که بار مالی داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تورم افسار گسیخته سال 97 و 98 تصریح کرد : با این حال باید تلاش کنیم تا به نوعی مقوله حقوق و دستمزد با وجود فشارهای مالی جبران شود که قطعا ما این تلاش را در مجلس خواهیم داشت. البته باید دانست که تنگناهای در لایحه بودجه سال 99 وجود دارد.

این نماینده مجلس تصریح کرد : پیشنهاد ما افزایش حقوق پلکانی برای حقوق های پایین و بالا همانند سال جاری است این روش هم روشی می تواند به صورت پلکانی موجب افزایش حقوق شود. قطعاً پیشنهاد خواهیم کرد افزایش حقوق و دستمزد به صورت پلکانی شود یعنی حقوق هایی که بالا هستند افزایش کمتر و حقوق های که پایین هستند افزایش بیشتری داشته باشند.

  • تاریخ: دوشنبه, 25 آذر 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 8,040 بار
میزان افزایش حقوق در سال 99 چقدر است؟
4.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,910