سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از مردم خواست فعلا اقدام به خرید خودرو نکنند.

وضعیت قیمت خودرو در روزهای آینده

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت : در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می شود خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.وضعیت قیمت خودرو در روزهای آینده در ایرناکوضعیت قیمت خودرو در روزهای آینده در ایرناک

یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت : مجلس در سال 92 با تصویب قانون نظام صنفی ، مداخله دولت در بازار را کاهش داد و خودتنظیمی را به بازار و بخش خصوصی واگذار کرد.

او گفت : اگر در گشت های مشترک نظارت بر بازار دستگاه های مختلف همکاری نداشته باشند به مشکل خواهیم خورد ، به طور مثال قیمت مرغ در تهران تا 23 هزار تومان هم رسیده بود که با هماهنگی سازمان حمایت و همکاری وزارتخانه های مختلف کنار هم به خروجی مطلوب رسیدیم و قیمت مرغ به ثبات رسید.

رایگانی گفت : در مرحله اجرا برخی سودجویی ها را شاهد هستیم اما وقتی روند عرضه و تقاضا مدیریت شود و نهاده ها به موقع در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد به شرایط مطلوب می رسیم.

او افزود : تأکید و دستور رئیس جمهور به 4 وزارتخانه برای مقابله با گرانفروشی به این دلیل بوده که این 4 وزارتخانه مسئولیت بیشتری در مقابله و مبارزه با گرانفروشی دارند. از روز گذشته طرح ضیافت ماه رمضان آغاز شده است و نظارت ها با دقت بیشتر انجام خواهد شد. دستگاه های هر استان با متولیان هر قسمت باید وظایف خود را انجام دهند.

رایگانی در ادامه گفت : در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می شود خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: تسنیم
وضعیت قیمت خودرو در روزهای آینده
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,650