رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران قیمت جدید انواع نان سنگک ، بربری ، تافتون و لواش با آرد یارانه ای و آزاد پز را اعلام کرد.

قیمت جدید نان آزادپز و یارانه ای

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان این که امسال 9 هزار و 463 مورد شکایت ازخودروسازان به ثبت رسیده است به اعلام قیمت انواع نان با آراد یارانه ای و آزاد پز پرداخت.قیمت جدید نان سنگک، بربری، تافتون و لواش آزادپز و یارانه ای در ایرناک قیمت جدید نان سنگک، بربری، تافتون و لواش آزادپز و یارانه ای در ایرناک

یداله صادقی امروز در نشستی خبری با بیان اینکه تاکنون 166 میلیارد تومان بانک ها به صنعت گران تسهیلات پرداخت کرده اند که امسال در سال رونق تولید نیازمند همکاری بیشتر بانک ها در این عرصه هستیم، اظهارداشت:سال گذشته سه هزار و 800 میلیارد تومان بانک ها تسهیلات پرداخت کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری تهران گفت:این ستاد با ریاست استاندار مشکلات واحدهای تولیدی را شناسایی و به دنبال رفع موانع موجود است. امسال این ستاد 95 جلسه با یک هزار و 917 مصوبه برگزار کرده و 50 درصد پرونده ها مربوط به تامین مالی، 20 درصد پرونده ها مربوط به امور مالیاتی، 20 درصد پرونده ها مربوط به تامین اجتماعی و 10 درصد پرونده ها مربوط به مسائل مختلف از جمله آب و برق و سایر موارد بوده است.

صادقی با اشاره به این که دولت از سال گذشته سفارش و واردات کالاهای داخلی را به سازمان صنعت، معدن و تجارت واگذار کرده است گفت:سفارش 71 هزار مواد اولیه صنایع به ثبت رسیده که 96 درصد از آن مورد بررسی قرار گرفته و حدود 2 هزار پرونده نیاز در حال بررسی است.

وی با اشاره به این که امسال 24 واحد معدنی صادر شده است ، تصریح کرد:این آمار در مدت مشابه سال گذشته 7 مورد بود که نشانگر رشد در این زمینه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان این در استان تهران 400 هزار واحد صنفی وجود دارد گفت:88 هزار واحد در زمینه تولید و 320 هزار واحد در زمینه خدمات فنی و توزیع فعال هستند.

وی با اشاره به این که امسال 308 هزار مورد بازرسی از واحدها صورت گرفته است ابراز داشت:واحدهای متخلف به ارزش 246 میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اضافه کرد:امسال بازرسی های نظارت بر عرضه کالاها، 33 هزار و 330 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه که 26 هزار و 96 مورد بوده که افزایش را نشان می دهد.

وی افزود:همچنین 699 برگه گزارش کشفیات قاچاق ارائه شده است که ارزش آن 13 میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد رشد را نشان می دهد ضمن این که بیشترین کشفیات قاچاق در زمینه پوشاک، لوازم خانگی، کود و تجهیزات پزشکی بوده است.

صادقی با بیان این که امسال 9 هزار و 463 مورد شکایت ازخودروسازان به ثبت رسیده است گفت:بیشترین شکایت ها به 2 خودروسازان بزرگ بوده است که عمده شکایت ها در خصوص افزایش قیمت با یک هزار و 636 مورد شکایت، تاخیر در تحویل با چهار هزار و 947 مورد شکایت و ضعف در کیفیت با یک هزار و 320 مورد شکایت بوده است.

نرخ مصوب نان با آراد یارانه ای و آزاد پز

وی با بیان اینکه قیمت نان با آراد یارانه ای و آزاد پز در استان تهران اعلام شد اظهار داشت:در بخش یارانه ای قیمت نان در شهر تهران بربری با ٥50 گرم وزن چانه هزار تومان، سنگک با ٥٦0 گرم وزن چانه یک هزار و ٢00 تومان، تافتون ٢٣0 گرم وزن چانه ٥٥0 تومان و لواش با ١50 گرم وزن چانه ٣00 تومان اعلام شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود:در بخش نانوایی های آزادپز شهر تهران قیمت نان بربری با ٥80 گرم وزن چانه هزار و ٥00 تومان، سنگک با 650 گرم وزن چانه یک هزار و ٨00 تومان، تافتون 280 گرم وزن چانه ٨٥0 تومان و لواش با ١٧0 گرم وزن چانه ٤٥0 تومان است.

وی با اشاره به قیمت اعلام شده در شهرستان های استان تهران بیان داشت:بخش یارانه ای قیمت نان در شهرستان های تهران بربری با ٥50 گرم وزن چانه هزار تومان، سنگک با 650 گرم وزن چانه یک هزار و ١00 تومان، تافتون ٢٣0 گرم وزن چانه ٥00 تومان و لواش با ١50 گرم وزن چانه ٣00 تومان است.

صادقی اضافه کرد:در بخش آزاد پز قیمت نان در شهرستان های این استان بربری با ٥80 گرم وزن چانه هزار و ٣00 تومان، سنگک با 650 گرم وزن چانه یک هزار و ٦00 تومان، تافتون ٢٣800 گرم وزن چانه ٨00 تومان و لواش با ١٧0 گرم وزن چانه ٤00 تومان اعلام شده است.

به گفته وی، اضافه کردن کنجد و سبزی ها به نان در شهر تهران ٥00 تومان و در شهرستان های این استان بستگی به توافق سفارش دهنده و نانواست. در حال حاضر هشت هزار و ٥00 نانوایی در استان تهران وجود فعال است.

وی از نظارت بر کیفیت و قیمت نان در نانوایی ها خبر داد و گفت:از اول هفته آغاز شده است و تمام نانوایی ها مورد نظارت قرار می گیرد.

صادقی بیان داشت:در ٦ ماه امسال سه هزار و ٢١١ مورد برگ تخلف برای ناموایی ها صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ٢هزار و ٨0 ٦ مورد بود است افزایش تخلف را نشان می دهد که در صورت تکرار تخلف برای چهارمین بار پلمب می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از مردم خاست در صورت مشاهده تخلف در نانوایی ها گزارش را از طریق شماره تماس ١٢٤ اعلام کنند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 17 مهر 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 3,970 بار
قیمت جدید نان سنگک، بربری، تافتون و لواش آزادپز و یارانه ای
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,290