زمان واریز یارانه نقدی خرداد و تاریخ واریز یارانه خرداد و ساعت واریز یارانه خرداد و پرداخت یارانه خرداد و مبلغ یارانه خرداد و زمان دقیق برداشت یارانه خرداد و اخبار جدید یارانه در خرداد را در ایرناک ببینید.

اعلام زمان واریز یارانه خرداد ماه 99

یارانه نقدی خرداد ماه 99 که صد و دوازدهمین مرحله از پرداخت یارانه در طرح هدفمندسازی یارانه ها می باشد ساعت 24 روز سه شنبه بیستم خرداد ماه 1399 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و از روز چهارشنبه 21 خرداد قابل برداشت خواهد بود.زمان واریز یارانه نقدی خرداد ماه 99 + تاریخ و ساعت در ایرناکزمان واریز یارانه نقدی خرداد ماه 99 + تاریخ و ساعت در ایرناک

مبلغ یارانه خرداد نیز همانند ماه ها و سال های گذشته به ازای هر نفر 455,000 ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می باشد.

هر ایرانی تا الان چقدر یارانه گرفته است؟

تا پایان مرحله 111 یارانه ، هر فرد ایرانی تاکنون 49,641,000 ریال یارانه از دولت دریافت نموده است. (این طرح از آذر ماه سال 1389 آغاز شده است).

زمان واریز یارانه ها

زمان واریز یارانه خرداد 1399


یارانه چیست؟

هدفمندسازی یارانه ها در ایران یکی از مهمترین بخش ها و نمایان ترین بخش طرح تحول اقتصاخرداد است که به تغییر فرایند دادن یارانه ها می انجامد. در این فرایند با حذف تدریجی یارانه ها از مواد سوختی ، مواد خوراکی ، آب ، برق و سایر اقلام در ایران نوع دادن تغییر می کند که بخشی از این یارانه های حذف شده (60 درصد در سال 1390) به صورت نقخرداد به مردم پرداخت می شود و سایر درآمد این کار صرف کارهای عمرانی و فرهنگی می شود.

این کار در اواخر دهه 1380 به اجرا گذاشته شد و بخش عمده آن در دهه 1390 انجام خواهد شد. از هدفمندسازی یارانه ها به عنوان بزرگترین طرح تاریخ اقتصاخرداد ایران نام برده می شود. بنابر آمار رسمی وزارت امور اقتصاد و دارایی ، فاز اول این طرح با شکست روبرو شد و موجب ورود خانوارهای بیشتری به زیر خط فقر شد.

  • تاریخ: شنبه, 20 ارديبهشت 1399
این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%
زمان واریز یارانه نقدی خرداد ماه 99 + تاریخ و ساعت
5.0
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,000