رئیس سازمان خصوصی سازی کشور زمان پرداخت سود سهام عدالت در سال 98 را اعلام کرد.

سود سهام عدالت امسال چگونه واریز می شود؟

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت : سود سهام عدالت سال 1397 از اوائل اسفند ماه سال جاری محاسبه و به حساب مشمولان واریز خواهد شد.از پرداخت سود سهام عدالت چه خبر؟ در ایرناک از پرداخت سود سهام عدالت چه خبر؟ در ایرناک

علیرضا صالح افزود : سود سالانه فعالیت سهام شرکت هایی که برای مشمولان سهام عدالت اختصاص یافته دریافت و هرساله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می شود.

وی اظهارداشت : طبق معمول مجامع سالانه شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت تا پایان تیر ماه تشکیل می شود و در ضمن هشت ماه فرصت دارند سود عملکرد خود را به حساب سازمان خصوصی سازی واریز کنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت : به طورکلی تا اواسط بهمن ماه سال جاری مشخص می شود چه میزان سود از سوی شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت به حساب این سازمان واریز خواهد شد.

وی اضافه کرد : این سازمان نیز بر مبنای میزان سود دریافت شده نسبت به تخصیص و واریز سود به حساب مشمولان سهام عدالت با اولویت اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه از اوائل اسفند ماه سال جاری اقدام خواهد کرد.

صالح ادامه داد : طرح ملی توزیع سهام عدالت در راستای تحقق عدالت اجتماعی و در مسیر حرکت به سمت اجرای فرآیند توسعه سالم اقتصادی ، تقویت واگذاری ها به منظور ارتقای سطح زندگی مردم ، گسترش مالکیت خصوصی و توانمندسازی بخش خصوصی واقعی در کشور به مرحله اجرا درآمده است.

وی یادآورشد : بر اساس مصوبه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی سازمان خصوصی سازی مکلف است تا زمان آزادسازی سهام عدالت سود فعالیت ناشی از شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت را دریافت و به حساب مشمولان مربوطه واریز کند.

  • تاریخ: شنبه, 30 آذر 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 11,505 بار
از پرداخت سود سهام عدالت چه خبر؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,910