معاون امور سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت را تشریح کرد.

آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت

درباره آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت سال 1397 که فرآیند آن در اسفند سال 1398 آغاز شد ، توضیح داد : سود سهام عدالت سال 1397 که در سال 1398 پرداخت شد ، برای برخی مشمولین توسط بانک ها به دلایل مختلف از جمله اینکه حساب غیرفعال یا مسدود بوده ، برگشت خورده و در حال بررسی است.آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت در ایرناکآخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت در ایرناک

وی با تاکید بر اینکه هر فردی که مشکل بانکی نداشته ، سود خود را دریافت کرده است ، اظهار کرد : برای مثال اطلاعات 58 هزار مشمول فقط در بانک ملی برگشت خورده است.

بر اساس این گزارش ، واریز سود سهام عدالت سال 1397 از سوم اسفند سال 1398 آغاز و به ازای یک میلیون تومان سهم ، 205 هزار تومان به حساب مشمول واریز شد. در این راستا افرادی که هنوز شماره شبای خود را وارد نکرده اند باید به سایت SAMANESE.IR مراجعه کرده و شماره شبای خود را واریز کنند تا سود سه دوره را طی یک ماه دریافت کنند. در مجموع پنج میلیون نفر هنوز شماره شبای خود را وارد نکرده اند.

  • تاریخ: دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: خبرآنلاین
این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%
آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,090