رئیس اتحادیه نان سنتی نرخ رسمی انواع نان در ماه رمضان را اعلام کرد.

قیمت نان سنگک، بربری ، تافتون و لواش در ماه رمضان

بیژن نوروز مقدم رئیس اتحادیه نان سنتی ، درباره توزیع نان در ماه مبارک رمضان ، گفت : درتهیه و توزیع انواع نان مشکلی وجود ندارد و آرد به موقع بین نانوایان توزیع می شود. ماه رمضان ماه برکت خداست و خود نانوایان راضی نیستند که در این ماه افزایش قیمت داشته باشیم.قیمت نان سنگک، بربری ، تافتون و لواش در ماه رمضان در ایرناکقیمت نان سنگک، بربری ، تافتون و لواش در ماه رمضان در ایرناک

او بیان کرد : در سال گذشته انواع نرخ نان بعد از 5 سال با توافق انجام شد که مقداری گران شود ، امسال از آنجایی که دولت به فکر مردم است نرخ نان را افزایش نداده ایم ، اما با توجه به برخی مسایل از جمله افزایش دستمزد ، افزایش هزینه آب و برق ، هزینه کرونایی مانند تهیه دستکش و ماسک که ماهی یک میلیون و 500 هزار تومان برای نانوا تمام می شود ، نانوایان درخواست افزایش هزینه نان دارند.

رئیس اتحادیه نان سنتی تشریح کرد : بر این اساس بعد از ماه رمضان درصدی نان گران خواهد شد تا هزینه نانوایان جبران شود. اکنون به دلیل افزایش دستمزد کارگران ، برخی از آن ها را به زحمت نگه داشته ایم.

مقدم در خصوص قیمت انواع نان گفت : قیمت نان لواش و تافتون 300 دولتی و 450 آزاد پز است ، همچنین قیمت نان تنوری 550 دولتی و 850 آزاد پر ، بربری ساده دولتی هزار و آزاد پز هزار و 500 تومان ، بربری کنجدی دولتی هزار و 500 و کنجدی آزادپر 2 هزار تومان ، سنگک دولتی ساده هزار و 200 و هر رو کنجد 500 تومان اضافه می شود ، سنگک آزادپز ساده هزار و 800 و هر رو کنجد 500 تومان اضافه می شود.

او گفت : اکنون کمبود در تهیه و توزیع انواع دستکش و مواد ضدعفونی کننده داریم ، اما خوشبختانه به دلیل اینکه کرونا دردمای بالا از بین می رود نگرانی از وجود ویروس در نان وجود ندارد ، اما به دلیل اینکه گفته اند استفاده از ماسک و دستکش الزامی است و مواد ضد عفونی کننده پیدا نمی شود و ممکن است تقلبی باشد ، درخواست داریم در این خصوص با ما همکاری کنند تا بتوانیم این کالا را در اختیار نانوایان قرار دهیم.

  • تاریخ: جمعه, 05 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
قیمت نان سنگک، بربری ، تافتون و لواش در ماه رمضان
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,690