فروش اقساطی ایران خودرو شامل 3 محصول پژو 206 صندوقدار ، پژو 405 دوگانه سوز ، پژو پارس سال از یکشنبه آغاز می شود. شرایط و قیمت فروش قسطی محصولات ایران خودرو را در ادامه این خبر می خوانید.

شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( پژو 206 صندوقدار ، پژو پارس سال ، پژو 405 دوگانه سوز )

فروش اعتباری3 محصول ایران خودرو صبح روز یکشنبه مورخ 19 آبان ماه آغاز خواهد شد.شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو در ایرناک شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو در ایرناک

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 98/08/19 تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد.

در این طرح فروش همچنان ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

امکان ثبت نام صرفا" برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نمی باشد.

فروش اقساطی ایران خودرو

  • تاریخ: جمعه, 17 آبان 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 2,199 بار
شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,360
بستن