فروش اقساطی ایران خودرو شامل 3 محصول پژو 206 صندوقدار ، پژو 405 دوگانه سوز ، پژو پارس سال از یکشنبه آغاز می شود. شرایط و قیمت فروش قسطی محصولات ایران خودرو را در ادامه این خبر می خوانید.

شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( پژو 206 صندوقدار ، پژو پارس سال ، پژو 405 دوگانه سوز )

فروش اعتباری3 محصول ایران خودرو صبح روز یکشنبه مورخ 19 آبان ماه آغاز خواهد شد.شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو در ایرناکشرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو در ایرناک

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 98/08/19 تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد.

در این طرح فروش همچنان ثبت نام برای هر کد ملی ، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند ، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند ، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه ، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

امکان ثبت نام صرفا" برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نمی باشد.

فروش اقساطی ایران خودرو

  • تاریخ: جمعه, 17 آبان 1398
  • برگرفته از: میزان
شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,320