مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت : افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جاری هنوز ابلاغ نشده و دریافت کرایه اضافه خلاف قانون است.

نرخ جدید کرایه های تاکسی ابلاغ نشده است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نرخ کرایه های تاکسی در پایتخت اظهار داشت : هنوز هیچ افزایش نرخ کرایه برای تاکسی ها ابلاغ نشده که راننده های تاکسی بخواهند کرایه اضافه تری از مسافران دریافت کنند.نرخ جدید کرایه های تاکسی ابلاغ نشده است در ایرناکنرخ جدید کرایه های تاکسی ابلاغ نشده است در ایرناک

وی افزود : تا زمانی که افزایش نرخ کرایه تاکسی برای اجرا ابلاغ رسمی نشود مجاز به اقدام در این زمینه نیستیم. همچنین تاکسیران ها موظفند مبالغ درج شده بر روی برچسب نرخ را بگیرند.

وی در مورد آمار مسافران تاکسی در پایتخت گفت : به تدریج آمار مسافران بیشتر شده و پیش بینی می کنیم برای هفته آینده نیز روند افزایشی ادامه داشته باشد ولی البته آمار مسافران به قبل از کرونا نرسیده است.

اعضای شورای شهر تهران در روزهای پایانی سال 98 افزایش 23 تا 25درصدی نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی را تصویب کردند.

اما به دلیل اختلاف شورای شهر و فرمانداری بر سر مصوبه نرخ جدید کرایه های تاکسی ، هفته پیش پرونده ای در شورای حل اختلاف تشکیل شده ولی هنوز نتیجه ای از بررسی آن مشخص نشده است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: فارس
این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
نرخ جدید کرایه های تاکسی ابلاغ نشده است
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,690