رئیس سازمان برنامه و بودجه زمان واریز حمایت معیشتی دولت و یارانه نقدی به حساب خانوارها را اعلام کرد.

تاریخ واریز و برداشت یارانه نقدی و پرداخت یارانه حمایت معیشتی دولت

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت : از این به بعد روز دهم هر ماه مبلغ حمایت معیشتی و 20 هر ماه یارانه نقدی خانوارها و قبل از سی ام هر ماه حقوق کارکنان دولت را پرداخت می کنیم.زمان واریز یارانه کمک معیشتی آذر 98 در ایرناک زمان واریز یارانه کمک معیشتی آذر 98 در ایرناک

محمد باقر نوبخت در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری افزود : یارانه نقدی آذر به جای بیست و ششم ، 20 آذر به حساب خانوارها واریز خواهد شد.

وی در ادامه گفت : سال آینده 13 سد جدید افتتاح خواهد شد و در مجموع 30 طرح آبرسانی به بهره برداری می رسد.

نوبخت افزود : امسال و پارسال 836 کیلومتر راه آهن افتتاح کردیم و بیش از 1200 کیلومتر راه آهن دیگر نیز در دو سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی گفت : 400 کیلومتر بزرگراه جدید سال آینده افتتاح خواهد شد.

نوبخت اظهارداشت : 1500 میلیارد تومان دیگر برای گازرسانی به روستاها و بیش از 2000 میلیارد تومان برق رسانی روستایی اختصاص خواهد یافت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت : 1.5 میلیارد دلار از دو سال قبل با کسب اجازه از مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی برای ایجاد شغل اختصاص یافته که تاکنون 1 میلیارد و 225 میلیون دلار آن پرداخت شده است.

نوبخت افزود : سال گذشته 13 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال هزینه کردیم.

وی گفت : حتی صندوق بین المللی پول نیز اعلام کرده است که اقتصاد ایران سال آینده از رکود خارج خواهد شد.

به گفته نوبخت؛ در سال آینده 8 میلیارد دلار از پول فروش نفت را برای واریز به عنوان سهم صندوق توسعه ملی پیش بینی کرده ایم.

او گفت : دولت اکنون 4 میلیون میلیارد تومان دارایی دارد که در سال آینده قسمتی از منابع بودجه از راه مولدسازی بخشی از این دارایی ها تامین و محقق خواهد شد.

نوبخت افزود : 6500 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای دوگانه سوز شدن خودروها در سال آینده در نظر گرفته ایم.

  • تاریخ: دوشنبه, 18 آذر 1398
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 6,225 بار
زمان واریز یارانه کمک معیشتی آذر 98
4.7
out of
5
(
6
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,990