رئیس پلیس تهران بزرگ به افرادی که به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می برند هشدار داد.

برخورد شدید پلیس با دلالان ارز و خودرو

سردار حسین رحیمی در برنامه تلویزیونی با بیان اینکه دشمن جنگ عظیم اقتصادی را علیه مردم ، نظام و ایران ما راه اندازی کرده ، اظهار کرد : عده ای بی وجدان با مطرح شدن بحث FATF برای بالا بردن نرخ دلار اقدام کرده اند. این افراد که مخصوصاً در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می برند ، منتظر برخورد شدید دستگاه انتظامی و قضائی باشند و با آنها تعارفی نداریم.وضعیت قیمت دلار پس از تحریم های FATF در ایرناکوضعیت قیمت دلار پس از تحریم های FATF در ایرناک

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه انجام اینگونه اقدامات گناه بزرگ و کمک به آمریکا است ، تصریح کرد : امروز دشمن شمشیر خود را از رو بسته و دنبال ضربه زدن به ملت ایران است.

این مقام انتظامی ضمن هشدار جدی به دلالان ، سوداگران و افرادی که در فضای مجازی به دنبال ارائه قیمتهای دروغین هستند ، گفت : برخورد جدی با این افراد در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی همچنان به آماده باش پلیس برای چهارشنبه آخر سال اشاره و خاطرنشان کرد : پلیس امنیت ، اماکن ، پیشگیری و کلانتری ها کار خود را برای برخورد با فروشندگان موادمحترقه غیرمجاز و خطرناک آغاز کرده و در این زمینه کشفیات خوبی نیز داشته ایم.

رحیمی با بیان اینکه تلاش پلیس در ایام پایانی سال در تهران مضاعف می شود ، یادآور شد : مراکز خرید را نیز تحت پوشش انتظامی قرار می دهیم؛ همچنین در ماه اسفند اجازه می دهیم فعالیت کسبه یک ساعت افزایش پیدا کند یعنی مجاز خواهند بود تا ساعت یک بامداد در تهران فعال باشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در هفت نقطه تهران ، بازارهای شب عید برپا می شود ، متذکر شد : آمادگی کامل داریم که آرامش خوبی را برای امنیت مردم فراهیم کنیم.

  • تاریخ: شنبه, 03 اسفند 1398
  • برگرفته از: تسنیم
وضعیت قیمت دلار پس از تحریم های FATF
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,840