معاون بنیاد مستضعفان از اجرای مرحله تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته آینده خبر داد.

تردد آزمایشی در آزادراه تهران شمال

معاون بنیاد مستضعفان گفت : تقریبا همه مراحل ساخت و آماده سازی آزادراه تهران-شمال در حال اتمام و تکمیل است و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به موقع تحویل دهیم.تردد آزمایشی از آزادراه تهران شمال تا دو هفته آینده در ایرناک تردد آزمایشی از آزادراه تهران شمال تا دو هفته آینده در ایرناک

منوچهر خواجه دلویی گفت : هم اکنون همه مراحل ساخت و تکمیل قطعه نخست آزادراه تهران-شمال رو به اتمام است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. امیدواریم بتوانیم به موقع این پروژه را آماده بهره برداری کنیم.

وی افزود : بر اساس روند پیشرفت این پروژه ، تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته دیگر آغاز می شود و طی مدت چند روز تردد آزمایشی می توانیم مراحل تست نهایی را از همه زیر ساخت ها و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی زیر بار ترافیکی بگیریم.

معاون ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال برای عموم مردم بوده و محدود به گروه خاصی نیست ، گفت : هم اکنون وضعیت خوبی در زمینه پیشرفت این پروژه داریم و در این روزها دوربین ها و زیر ساخت های الکترونیکی و مخابراتی مانند آنتن اپراتورهای مختلف تلفن همراه در قطعه یک این آزادراه در حال نصب است.

پیش از این وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل اعلام کرده بودند که با توجه به اتمام عملیات ساخت قطعه نخست آزادراه تهران-شمال ، این پروژه در دهه فجر افتتاح شده و قبل از آن حدود پنج روز تردد آزمایشی در آن برقرار خواهد شد.

طول منطقه یک آزادراه تهران-شمال 32 کیلومتر است؛ پروژه ای که عملیات اجرایی آن به صورت مشترک بین وزارت راه و شهرسازی ، بنیاد مستضعفان و همچنین پیمانکاران داخلی اجرا می شود. بهره برداری از فاز نخست این آزادراه باعث کاهش 60 کیلومتری مسیر و 20 دقیقه ای زمان از تهران تا سه راهی شهرستانک خواهد شد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 26 دی 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 2,485 بار
تردد آزمایشی از آزادراه تهران شمال تا دو هفته آینده
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,990