استاندار البرز زمان بهره برداری از قطعه یک پروژه آزادراه تهران شمال را اعلام کرد.

بهره برداری از قطعه یک آزادراه تهران شمال

استاندار البرز گفت:علی رغم حجم وسیع پروژه آزادراه تهران - شمال، قطعه یک این پروژه طی چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.آخرین وضعیت آزادراه تهران شمال + زمان افتتاح در ایرناک آخرین وضعیت آزادراه تهران شمال + زمان افتتاح در ایرناک

عزیزالله شهبازی در بازدید از قطعه یک آزادراه تهران - شمال با اشاره به اهمیت این پروژه در سطح ملی و بویژه برای گره گشایی از بار ترافیک ورودی استان، اظهار داشت:نظارت ویژه ای بر روند اجرایی شدن این پروژه مهم از سوی مسئولان ملی وجود دارد.

وی ادامه داد:در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار و بودجه ویژه ای تخصیص یافت که روند پروژه را به شکل محسوسی تسریع کرد.

شهبازی با بیان اینکه گره گشایی از ترافیک البرز از مهمترین دغدغه های مسؤولان ملی و استانی است، گفت:اتخاذ تدابیری برای سفری ایمن و در کمال آرامش از محورهای پرتردد البرز مد نظر است.

وی افزود:علی رغم حجم وسیع این پروژه به ویژه در قطعه یک، روند کار بسیار سرعت خوبی داشته و مسئولان و پیمانکار مربوطه با جدیت درصدد بهره برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند.

استاندار البرز اضافه کرد:قطعه یک این پروژه بسیار مهم که به دست توانمند فرزندان ایران اسلامی در حال به سرانجام رسیدن است، 30 درصد از مشکلات ترافیک ورودی کرج را رفع می کند.

  • تاریخ: شنبه, 26 مرداد 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,495 بار
آخرین وضعیت آزادراه تهران شمال + زمان افتتاح
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,090