رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ممنوعیت اسباب کشی در نوروز 99 بدون مجوز از کلانتری ها خبر داد.

اسباب کشی در ایام نوروز ممنوع

سردار کیوان ظهیری درباره جابه جایی و اسباب کشی در تعطیلات نوروزی ، گفت : برابر تصمیمات اتخاذ شده برای طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث در تعطیلات نوروزی در تهران ممنوع بوده و برای انجام این کار باید با کلانتری های محل هماهنگی صورت گیرد.اسباب کشی در ایام نوروز ممنوع شد در ایرناکاسباب کشی در ایام نوروز ممنوع شد در ایرناک

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود : محدودیتهای طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث از روز 28 اسفند ماه تا پایان روز 15 فروردین سال 99 به اجرا در می آید.

وی ادامه داد : شهروندان برای اسباب کشی باید از کلانتری محل سکونتشان مجوز دریافت کنند و برای گرفتن این مجوز نیز با همراه داشتن کارت ملی به کلانتری محل مراجعه و درخواست خود را درباره اسباب کشی و جابه جایی اثاث اعلام کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : مأموران پس از تحقیقات و احراز محل سکونت و تعلق وسایل به فرد ، مجوز را برای شخص درخواست کننده صادر می کنند.

ظهیری متذکر شد : در صورت عدم همراه داشتن این مجوز ، مأموران طبق مقررات و قانون با افراد برخورد می کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان خواست موارد مشکوک درباره جابه جایی اثاث منزل را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام کنند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 29 اسفند 1398
  • برگرفته از: تسنیم
اسباب کشی در ایام نوروز ممنوع شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نظرات کاربران  

00
امیدوارم قیمت خونه بیاد پائین تا امثال ما هم بتونن یه آلونک بخرن
1397-07-20 14:59
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,800