رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تغییر در تاریخ اعزام سربازان در اسفند ماه خبر داد.

لغو اعزام سربازان به خدمت در اسفند ماه

سردار تقی مهری ، درباره تعویق در اعزام به دوره آموزشی سربازان در اسفند ماه اظهار کرد : براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی مشمولان سربازی که می بایست در تاریخ 19 اسفند ماه امسال به دوره آموزشی اعزام می شدند اعزامشان لغو شده و به تاریخهای یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 99 موکل شده است.اعزام سربازان به مراکز آموزشی در اسفند ماه لغو شد در ایرناکاعزام سربازان به مراکز آموزشی در اسفند ماه لغو شد در ایرناک

وی با بیان این که این مسئله از طریق پیامک به این مشمولان اطلاع داده خواهد شد گفت : افرادی که اعزامشان به تعویق افتاده می بایست در هفته پایانی فروردین ماه و یک هفته قبل از اعزام به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و از محل مرکز آموزش سربازی خود مطلع شوند.

سردار مهری در مورد اعزام فروردین ماه نیز گفت : در فروردین ماه اعزام سربازی نخواهیم داشت. افرادی که هم دارای برگه اعزام به تاریخ 19 فروردین 99 هستند زمان اعزام آنها نیز به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه موکل شده است که این تغییر تاریخ در فروردین ماه به دلیل مصوبه قبلی ستاد کل نیروهای مسلح است.

وی با بیان این که این تصمیم با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است خاطر نشان کرد : امیدوارم که با همراهی مردم و اعتماد میان مردم و دستگاه ها از جمله پلیس بتوانیم هر چه سریعتر این ویروس را در کشور شکست دهیم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از شهروندان خواست که هر گونه اخبار مربوط به سربازی به ویژه در مورد اعزام سربازان را از رسانه های رسمی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا و شماره تلفن 096480 پیگیری کنند.

اعزام به خدمت مشمولان

اعزام به خدمت مشمولان

  • تاریخ: دوشنبه, 12 اسفند 1398
  • برگرفته از: ایسنا
اعزام سربازان به مراکز آموزشی در اسفند ماه لغو شد
4.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,330