فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند مواد مخدر مسلح در شرق کشور خبر داد.

باند مسلح مواد مخدر در شرق ایران منهدم شد

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت : با عملیات پلیس ، باند مسلح موادمخدر که سال ها در استان های یزد ، کرمان و سیستان و بلوچستان فعالیت می کرد ، شناسایی و منهدم شد.باند مسلح مواد مخدر در شرق ایران منهدم شد در ایرناک باند مسلح مواد مخدر در شرق ایران منهدم شد در ایرناک

سردار مجید شجاع ، امروز 10 مرداد ، در نمایش کشفیات مواد مخدر استان طی هفته گذشته ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد : با همکاری و تلاش نیروی انتطامی و با همکاری های استانداری اقدامات بسیار خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر انجام شده است.

وی بیان کرد : طی 25 مرحله عملیات در هفته گذشته دو تن و 126 کیلوگرم مواد مخدر در استان در محدوده شهرستان طبس کشف و ضبط شد.

باند مواد مخدر

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یک تن و 375 کیلوگرم مرفین از قاچاقچیان کشف و توقیف شد ، افزود : طی هفته گذشته 23 دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف و 65 نفر نیز در این خصوص دستگیر شده اند.

شجاع با اشاره به دستگیری یک باند قاچاق مواد مخدر مسلحانه در استان ، تصریح کرد : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 15 تن مواد مخدر در استان ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 20 درصدی برخوردار بوده است.

وی بیان کرد : از ابتدای امسال 482 خودرو توقیف ، دو هزار قاچاقچی دستگیر و 30 باند تهیه و توزیع مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد : از ابتدای امسال 497 کیلوگرم ماده مخدر شیشه در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر افزایش داشته است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 10 مرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 956 بار
باند مسلح مواد مخدر در شرق ایران منهدم شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,920