واریز بسته حمایت معیشتی دولت در سه نوبت و در روزهای ۲۷ آبان، ۲۹ آبان و دوم آذر ماه برای ۶۰ میلیون ایرانی بر حسب بعد خانوار واریز شد.

روشهای ثبت نام بسته معیشتی دولت از طریق سایت ، کد و پیامک

طرح افزایش قیمت بنزین جنجال فراوانی را در کشورمان به وجود آورده و اعتراضات گسترده ای را به همراه داشت.روشهای ثبت نام بسته معیشتی دولت + آدرس سایت ، کد دستوری و پیامک در ایرناکروشهای ثبت نام بسته معیشتی دولت + آدرس سایت ، کد دستوری و پیامک در ایرناک

دولت حسن روحانی که گفته است همه درآمد ناشی از طرح سهمیه بندی بنزین به جیب ملت باز خواهد گشت.

طرحی را به نام یارانه حمایت معیشتی در نظر گرفته است که برای مردم هر ماه مبالغی پرداخت شود هر چند که بعید میدانیم که این طرح دائمی باشد و به احتمال زیاد بعد از مدتی لغو خواهد شد و یا مشمولانی که این مبلغ را دریافت می کنند در آینده کمتر شوند.

به هر حال دولت حسن روحانی در حال حاضر مبالغی را بر اساس تعداد اعضای خانواده به مشمولان پرداخت می کند هرچند که تا به حال نارضایتی از جانب مردم درباره اینکه پول به حسابشان نیامده به گوش رسیده است.

روشهای اعتراض به عدم دریافت بسته معیشتی و ثبت نام

1. آدرس سایت

hemayat.mcls.gov.ir

در نظر داشته باشید که هر کسی که یارانه می گیرد مستلزم به دریافت طرح معیشتی دولت نخواهد بود و بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است افراد و خانواده‌های نیازمند مشمول این طرح خواهند بود.

مبالغ این طرح در روزهای ۲۷ آبان و ۲۹ آبان و دوم آذر ماه به حساب مردم واریز شده است .

2.کد دستوری

جامانده های این طرح باید از ساعت ۸ صبح روز سه آذر (تا 13 آذر) شماره ملی خود را در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت نمایند هرچند که اختلالات فراوانی در حال حاضر در وب سایت و سامانه یارانه حمایتی معیشتی وجود دارد اما باید تلاش خود را کنید که در این سامانه ثبت نام کنید گفته می‌شود که مهلت ثبت نام  10 روز می باشد.

یارانه بگیران به شرطی که جزو سه دهک بالای درآمدی نباشند، بسته حمایتی می‌گیرند.

نکته :حذف شدگان از فهرست یارانه‌بگیران بسته معیشتی نمی‌گیرند.

  • تاریخ: دوشنبه, 04 آذر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
روشهای ثبت نام بسته معیشتی دولت + آدرس سایت ، کد دستوری و پیامک
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,500