مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت : تمامی فعالان حوزه های اینترنتی در بخش حمل و نقل باید پیمایش های خودشان را در این سامانه «سماس» ثبت کنند.

ثبت نام تاکسی اینترنتی

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس ، درباره سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی اظهار داشت : تمامی فعالان حوزه های اینترنتی در حمل و نقل عمومی چه خودرو و چه موتورسیکلت موظف هستند اطلاعات خود را در سامانه سامانه اطلاعات سفر «سماس» وارد کنند.جزئیات ثبت نام تاکسی های اینترنتی در سامانه «سماس» در ایرناکجزئیات ثبت نام تاکسی های اینترنتی در سامانه «سماس» در ایرناک

وی بیان داشت : بر اساس این دستورالعمل تمامی فعالان حوزه های اینترنتی در بخش حمل و نقل باید پیمایش های خودشان را در این سامانه ثبت کنند و متناسب با پیمایشی که داشتند می توانند نسبت به دریافت سهمیه سوخت اقدام کنند.

ضامنی افزود : با راه اندازی این سامانه اقدامات به صورت سیستمی انجام می شود و دیگر زمان بر نخواهد بود و با ثبت پیمایش ها ، استعلام های مورد نظر به صورت سیستمی انجام می شود و افراد می توانند سهمیه سوخت خود را در این حوزه دریافت کنند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اظهار داشت : بر اساس این سامانه خودروهای دوگانه سوز و تک سوز استعلام های لازم را دریافت می کنند و هر ماه سهمیه سوخت آنها اختصاص می یابد.

وی ادامه داد : در اجرای طرح سهمیه بندی سوخت وزارت نفت مدل جدیدی را ارائه کرد که آن هم پرداخت اعتباری مابه التفاوت قیمت پایه سوخت نسبت به آزاد بود و این اقدام برای اولین بار در کشور انجام می شود.

ضامنی بیان داشت : تاکسی های اینترنتی سرویس مدارس و آژانس ها به این شکل سوخت خود را دریافت می کنند و بر اساس پیمایشی که داشتند ، سهمیه سوخت به آنها اختصاص می یابد. تاکسی های اینترنتی می توانند بر اساس پیمایشی که داشتند تا سقف 300 لیتر سوخت دریافت کنند. آژانس ها و تاکسی های تلفنی هم ماهانه تا سقف 200 لیتر می توانند از این سهمیه سوخت استفاده کنند.

وی یادآور شد : سرویس های مدارس هم بر اساس آنچه که اعلام شده بود 120 لیتر سهمیه سوخت در طول هر ماه دارند و اگر خودرویی دوگانه سوز باشد 60 درصد از این سهمیه اختصاص می یابد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اضافه کرد : در تاکسی های اینترنتی پیمایش آنها متناسب با نرم افزارها مشخص است و بر اساس همان پیمایش سهمیه سوخت آنها اختصاص خواهد یافت.

  • تاریخ: شنبه, 10 اسفند 1398
  • برگرفته از: فارس
جزئیات ثبت نام تاکسی های اینترنتی در سامانه «سماس»
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,110