رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین وضعیت خدمت مقدس سربازی توضیحاتی ارائه کرد.

هر سال چند نفر به سربازی اعزام می شوند؟

سردارسرتیپ پاسدار بهرام نوروزی پیش از خطبه های نماز جمعه کن گفت : سازمان وظیفه عمومی ناجا سالانه قریب به 700 هزار نفر از جوانان کشور را سازمان دهی و به خدمت اعزام می کند.تعداد سربازان ایران در هرسال چند نفر است؟ در ایرناکتعداد سربازان ایران در هرسال چند نفر است؟ در ایرناک

وی افزود : بخش عمده ای از نیروهای مسلح و 100 سازمان دیگر از طریق اعزام همین سربازها تامین می شود و خدمت به کشور وظیفه ای است که جوانان این مرز و بوم آن را بر عهده می گیرند.

وی اضافه کرد : کسانی که در جبهه و یا در اسارت و درصد جانبازی داشته باشند ، می توانند برای فرزندان خود استفاده کرده و کسر خدمت بگیرند.

سردارسرتیپ پاسدار بهرام نوروزی

 

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : کلیه رزمندگان به ازای هر ماه جبهه ، هر ماه اسارت و درصد جانبازی ، می توانند از 12 روز کسر خدمت بدون سقف استفاده کنند ، این مردم باسخاوت که در جبهه و جنگ بوده و شهید و جانباز و اسیر داده اند ، امروز در روزهای خاص از نمازگزازان پذیرایی می کردند.

وی گفت : مردم قبل و بعد انقلاب از محضر علمای بزرگ این دیار هم چون آیت الله کنی و مهدوی کنی استفاده کرده و با تاسیس کمیته انقلاب اسلامی به فرمان امام ثابت کردند ، مطیع امام و رهبر خود بوده و هستند ، مدیریت آیت اله مهدوی کنی بر کمیته مشارکتی و نظارتی بود و فرزندانی که وی با تاسیس جامعه الصادق تربیت کردند ، امروز منشا خیر و برکاتی در ایران و جهان هستند.

نوروزی گفت : شاگردان آیت الله مهدوی کنی ازشورای نگهبان تا نمایندگان مجلس و مدیران جامعه تاکنون فعالیت می کنند ، پیروی از ولایت فقیه همواره از توصیه های آیت الله مهدوی کنی بود ، باید بدانیم ، این ولایت فقیه است که 40 سال موجب وحدت و پیشرفت جامعه شده است.

وی با اشاره به خباثت های منافقین افزود : منافقین و ایادی کفار 18 هزار شهید از ایران گرفتند و 18 هزار فرزند ایران اسلامی را به شهادت رساندند ، این خون شهدا امروز پشتیبان مردم است ، که درخت انقلاب را بعد از 40 سال تنومند کرده است.

وی سپس با اشاره به رشادت های شهدای خبرنگار و نیز تبریک روز خبرنگار افزود : شهیدخزایی در مرز سوریه اخبار را بدون ترس تهیه و هم زمان برای دنیا ارسال می کرد ، پیام شهدای خبرنگار ارسال مظلومیت های مردم افغانستان و سوریه و عراق و 8 سال دفاع مقدس بود.

وی افزود : باید همه در شرایط سخت امروز محکم ایستادگی کنیم ، تا بتوانیم ، از این بحران و چالش ها نیز عبور کرده و دشمن را ناکام بگذاریم.


تاریخ : 97/05/19

mehr

تعداد سربازان ایران در هرسال چند نفر است؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,790