مدارس استان تهران بجز شهرستان های دماوند ، پردیس و فیروزکوه فردا یکشنبه 10 آذر ماه به علت آلودگی هوا تعطیل است. تمام مؤسسات علمی آزاد تهران فردا هم تعطیل هستند

تعطیلی مدارس استان تهران

در پی تداوم آلودگی هوا ، تمامی مدارس استان تهران بجز سه شهرستان فیروزکوه ، دماوند و پردیس فردا یکشنبه تعطیل شد.تعطیلی مدارس استان تهران فردا در ایرناک تعطیلی مدارس استان تهران فردا در ایرناک

محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران گفت : ظرف روزهای گذشته شاخص آلایندگی در تهران روند صعودی داشته و شاهد انباشت آلاینده ها در تهران بودیم امروز نیز با بررسی شاخص های آلایندگی در سطح استان مقرر شد فردا تمامی مدارس استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه ، دماوند و پردیس تعطیل شود.

وی اظهار کرد : با توجه به بررسی های گزارش های دستگاه های مختلف و همچنین شاخص های آلایندگی در سطح استان تهران برای فردا یکشنبه 10 آذر ماه کلیه مدارس استان تهران در تمامی مقاطع (ابتدایی ، متوسطه اول و دوم) بجز سه شهرستان فیروزکوه ، دماوند وپردیس تعطیل خواهد بود. پیش دبستانی ها و مهدهای کودک نیز فردا تعطیل خواهند بود.

وی از مدیران ادارات و دستگاه های مختلف نیز خواست که برای مرخصی والدینی که فرزندان آنها مدارسشان تعطیل است همکاری لازم را داشته باشند.

تقی زاده همچنین اظهار کرد که طرح زوج و فرد از درب منزل در تهران فردا یکشنبه اجرا نخواهد شد.

به گفته وی ، ممنوعیت تردد کامیون ها و خودروهای سنگین در تهران همانند روزهای گذشته تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. همچنین فعالیت های عمرانی و اقداماتی که پیشتر توسط شهرداری ها انجام می شود ممنوع خواهد بود.

تقی زاده تاکید کرد : فعالیت کلیه معادن شن و ماسه و صنایع مدرنی که فعالیت آنها به انباشت آلاینده ها کمک می کند در سطح استان تهران تعطیل خواهد بود. همچنین از پلیس راهور تقاضا شده بود که همانند روزهای گذشته از تردد خودروها و موتورسیکلت های دودزا جلوگیری کند و در تداوم این روند جدیت بیشتری داشته باشد.

معاون استاندار تهران در خاتمه تاکید کرد که قطعا فردا بعد از ظهر با بررسی دوباره شاخص های آلایندگی در سطح استان تهران با هماهنگی اعضای کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیمات لازم برای روز دوشنبه اتخاذ و به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

تمام مؤسسات علمی آزاد تهران فردا هم تعطیل هستند

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت : به دلیل آلودگی هوا ، تمام مدارس دولتی و غیردولتی و مؤسسات علمی آزاد تهران فردا هم تعطیل هستند.

مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت : در پی اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران ، تمام مدارس تهران امروز تعطیل بودند و فردا هم تعطیل هستند.

وی ادامه داد : بر این اساس تمام مدارس و مؤسسات علمی غیردولتی در مناطق نوزده گانه شهر تهران در نوبت صبح و عصر روز یکشنبه 10 آذر 98 تعطیل هستند.

  • تاریخ: شنبه, 09 آذر 1398
  • برگرفته از: ایسنا / فارس
بازدید : 3,409 بار
تعطیلی مدارس استان تهران فردا
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,530