بر این اساس، تمام مطالبی که در کانال ها درباره تعطیلی مدارس منتشر شده است، صحت ندارد و مدارس کشور در روز 21 بهمن دایر است.

آیا مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟

از هفته گذشته در برخی کانال های پیام رسان ها خبر تعطیلی مدارس در روز 21 بهمن دست به دست می شد؛ با توجه به اینکه روز یکشنبه 21 بهمن بین دو روز تعطیل شنبه 20 بهمن (شهادت حضرت فاطمه الزهرا«س») و دوشنبه 22 بهمن قرار دارد، پیگیری ها برای تعیین تکلیف روز یکشنبه آغاز شد.مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟ در ایرناک مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟ در ایرناک

یک دلیل این پیگیری ها این بود که برخی خانواده ها تصمیم به مسافرت گرفته بودند و می خواستند فرصت تعطیلات بیشتر شود و البته برخی از دانش آموزان نیز از تعطیلی بیشتر استقبال می کنند.

همین پیگیری ها موجب شده بود که برخی نیز با ایجاد شایعات به این فضای پرسؤال و بدون تکلیف دامن بزنند.

تعطیلی مدارس

شایعه تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97

چهاردهم بهمن ماه، امیرعلی نعمت الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در این خصوص اظهارک کرد:«وزارت آموزش و پرورش تابع تصمیمات دولت است و دولت هم برای تعطیلی روز یکشنبه تصمیمی را اتخاذ نکرده است».

وی ادامه داد:«آموزش و پرورش تاکنون تصمیمی برای تعطیلی روز یکشنبه 21 بهمن مدارس نگرفته است و بر این اساس، مدارس کشور در این روز دایر خواهد بود؛ در صورتی که تصمیم جدیدی گرفته شود، از طریق پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش و رسانه های رسمی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید».

با توجه به اینکه آموزش و پرورش موضع قاطعی را درباره تعیین تکلیف روز یکشنبه 21 بهمن اعلام نکرده بود، شایعات ادامه داشت.

تعطیلی مدارس استان تهران

تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 صحت دارد؟

در همین راستا، باز به سراغ قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش رفتیم؛ نعمت الهی به فارس گفت:« مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن ماه تعطیل نیست و مدارس کشور در این روز دایر است و معلمان و دانش آموزان در کلاس های درس حضور خواهند داشت».

بر این اساس، تمام مطالبی که در کانال ها درباره تعطیلی مدارس منتشر شده است، صحت ندارد و مدارس کشور در روز 21 بهمن دایر است.

  • تاریخ: جمعه, 19 بهمن 1397
  • برگرفته از: خبرگزاری فارس
بازدید : 2,606 بار
مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,430