مدیر حج و زیارت خوزستان از آغاز پیش ثبت نام حج تمتع در سال 99 خبر داد.

پیش ثبت نام حج تمتع

مدیرحج و زیارت خوزستان گفت : مرحله پیش ثبت نام حج تمتع در سال 99 شروع شد تا نخستین گام برای برگزاری فریضه حج برداشته شود.پیش ثبت نام حج تمتع سال 99 آغاز شد در ایرناک پیش ثبت نام حج تمتع سال 99 آغاز شد در ایرناک

ناصر حویزاوی افزود : در نخستین گام برای برپایی حج تمتع سال آینده به تازگی سامانه "رزرو به نشانی www.reserve.haj.ir برای پیش ثبت نام همه ودیعه گذاران سال های 85 و 86 و پیش از آن فعال شده است.

وی گفت : همه ودیعه گذاران سال های 85 و 86 و پیش از آن در خوزستان که واجد شرایط برای سفر حج تمتع 99 هستند باید در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت ، مرحله پیش ثبت نام خود را انجام ، و اطلاعات خود را به روز کنند.

مدیر حج و زیارت خوزستان افزود : سهمیه حجاج خوزستان در سال آینده به میزان پیش ثبت نام بستگی دارد بدین معنی که هرچه تعداد پیش ثبت نام ها بیشتر باشد سهمیه حج تمتع استان نیز افزایش می یابد.

حویزاوی پیش بینی کرد حدود 10 هزار ودیعه گذار خوزستانی که فیش های ثبت نام اواخر سال 85 و اوایل سال 86 را در دست دارند در مرحله پیش ثبت نام را در سامانه رززو انجام دهند.

فراخوان حج 1399 خوزستان با ثبت نام حجاج در کاروان ها ، بهمن ماه امسال کلید می خورد.

در حج تمتع 98 حدود چهار هزار و 200زائر خوزستانی به سرزمین وحی مشرف شدند.

  • تاریخ: یکشنبه, 10 آذر 1398
  • برگرفته از: خبرگزاری صدا و سیما
بازدید : 1,968 بار
پیش ثبت نام حج تمتع سال 99 آغاز شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,630