رئیس پلیس راهور تهران از ممنوعیت تردد کامیون ها در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.

ممنوعیت تردد کامیون در تهران در تاسوعا و عاشورا

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که تردد کامیون ها در روزهای تاسوعا و عاشورا ممنوع است.ممنوعیت تردد کامیون در تهران در تاسوعا و عاشورا در ایرناکممنوعیت تردد کامیون در تهران در تاسوعا و عاشورا در ایرناک

سردار مهماندار رییس پلیس راهور فاتب ضمن بیان این خبر گفت : با توجه به فرا رسیدن روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تردد کامیون ها در سطح شهر تهران ممنوع است.

مهماندار افزود : بر همین اساس ، پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ، در روزهای تاسوعا و عاشورا از تردد کامیون ها در معابر شهری پایتخت ، تا پایان روز سه شنبه جلوگیری می کند.

وی ادامه داد : نیروهای پلیس راهور فاتب به همراه کلیه تیم های انتظامی پلیس پایتخت به صورت آماده باش صد در صد در این مراسم حضور دارند.

مهماندار ضمن تشکر از همکاری عوامل انتظامات تکایا و هیئت های مذهبی با پلیس راهور افزود : تمامی گروه های انتظامات هیئت ها و تکایا با آموزشهایی که دیده اند ، به تسهیل عبور و مرور پرداخته و در مسیرهای حرکت هیئت های عزاداری ، معابر را برای روان سازی ترافیک تحت پوشش انتظامی ترافیکی قرار داده اند.

  • تاریخ: دوشنبه, 18 شهریور 1398
  • برگرفته از: ایسنا
ممنوعیت تردد کامیون در تهران در تاسوعا و عاشورا
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,720