رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از تغییر ترافیک در محورهای شمالی خبر داد و گفت : وضعیت ترافیک در این محورها به صورت لحظه ای از سنگین به نیمه سنگین و حتی روان در حال تغییر است.

ترافیک متغیر در محورهای شمالی

سرهنگ نادر رحمانی گفت : بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.7 درصد افزایش تردد داشته ایم.ترافیک متغیر در محورهای شمالی در ایرناکترافیک متغیر در محورهای شمالی در ایرناک

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد : آزادراه کرج- تهران با عبور 136 هزار و 990 وسیله نقلیه آزادراه قزوین-کرج با تردد 124 هزار و 198 وسیله نقلیه و آزادراه کرج-قزوین با تردد 107 هزار و 158 وسیله نقلیه ، محورهای دارای بیشترین تردد طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت : شاهد ترافیک نیمه سنین در محور چالوس کرج حد فاصل هزار چم تا کندوان و محدوده نساء و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و تردد روان در محور فیروزکوه ، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین رشت هستیم.

به گفته وی محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد : در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس شاهد ترافیک سنگین هستیم.

رحمانی در پایان و با اشاره به وضعیت جوی محورها گفت : در برخی از محورهای استان گلستان ، بارش پراکنده باران گزارش شده است.

  • تاریخ: سه شنبه, 06 خرداد 1399
  • برگرفته از: مهر
این مطلب مفید بود؟
100%
ترافیک متغیر در محورهای شمالی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,220