رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده چالوس و محدودیت های ترافیکی در جاده هراز و سوادکوه خبر داد.

محدودیت ترافیکی در جاده چالوس

رئیس پلیس راه مازندران گفت : به منظور سهولت در آمد و شد وسایل نقلیه ، محور چالوس بعد از ظهر امروز جمعه 15 آذرماه یک طرفه می شود.جاده هراز و چالوس یکطرفه می شود + جزئیات در ایرناک جاده هراز و چالوس یکطرفه می شود + جزئیات در ایرناک

جاده چالوس

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه 13 آذرماه در جاده های استان ، گفت : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13امروز جمعه 15 آذرماه تا 2 بامداد شنبه 16 آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

او افزود : آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 امروز جمعه 15 آذرماه تا 2 بامداد شنبه 16 آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت : تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز جمعه 15 آذرماه در محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود : تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 16 آذرماه از محور های چالوس ، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده های مازندران را دارند خواست : ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

  • تاریخ: جمعه, 15 آذر 1398
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 2,386 بار
جاده هراز و چالوس یکطرفه می شود + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,290