اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد روز شنبه ششم مهر ادامه خواهد داشت.

یکطرفه شدن جاده کندوان

 پلیس راه نیروی انتظامی روز سه شنبه با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران ، از یک طرفه شدن جاده کندوان در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.یکطرفه شدن جاده کندوان + جزئیات در ایرناکیکطرفه شدن جاده کندوان + جزئیات در ایرناک

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد روز شنبه ششم مهر ادامه خواهد داشت.

در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس و هراز ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی محور چالوس - کرج

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه پنجم مهر تا 2 بامداد روز شنبه ششم مهر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی محور هراز

- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.

- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه (4 و 5 مهر) از محور هراز ممنوع است.

وضعیت جوی جاده های شمالی کشور

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوا 23 درجه سانتیگراد است.

همچنین هوای روز پنج شنبه این محور کوهستانی نیز نیمه ابری گاهی ابری و مه آلود پیش بینی شده و دمای هوا نیز در این روز از10 تا 18 درجه سانتیگراد در نوسان است.

هوای روز جمعه در این محور صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما است و دمای هوا نیز بین تا 11 تا 21 درجه سانتیگراد پیش بینی شد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 03 مهر 1398
  • برگرفته از: ایرنا
یکطرفه شدن جاده کندوان + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,370