معاون فناوری شرکت ملی پست از دریافت کارت سوخت توسط متقاضیان بدون مراجعه به دفاتر پستی خبر داد.

دریافت کارت سوخت بدون مراجعه به اداره پست

معاون فناوری شرکت ملی پست اعلام کرد:متقاضیانی که کارت سوخت آن ها در باجه های معطله است از هم اکنون می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند.نحوه دریافت کارت سوخت بدون مراجعه به اداره پست در ایرناک نحوه دریافت کارت سوخت بدون مراجعه به اداره پست در ایرناک

سید میثم حسینی لر اظهار کرد:در راستای ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان، گزینه ی در بخش رهگیری کارت سوخت در سایت پست ایجاد شده است تا متقاضیان در صورت تمایل به دریافت کارت در محل مورد نظر، با ورود اطلاعات لازم و پرداخت هزینه ارسال پیشتاز بر اساس نرخ نامه پستی؛ کارت سوخت خود را در آدرس اعلام شده دریافت کنند.

معاون فناوری اطلاعات شرکت ملی پست با اشاره به اینکه کارت های سوخت صرفاً یکبار جهت تحویل به در منزل فرد متقاضی خواهد رفت و در صورت نبودن گیرنده، آدرس اشتباه و یا تغییر محل سکونت به باجه های معطله برگشت داده می شود اضافه کرد:پیش از این فرد متقاضی کارت سوخت، با مراجعه به سایت epolice و دریافت کد رهگیری 24 رقمی، به بخش رهگیری در سایت شرکت ملی پست مراجعه و پس از آگاهی از محل نگهداری کارت خود در باجه های معطله پست اقدام به مراجعه حضوری و دریافت کارت خود می کرد.

بنا بر اعلام شرکت پست، وی عنوان کرد:این روند از سویی باعث ایجاد صف های طولانی و هدر رفت زمان مشتریان گردیده بود و از سوی دیگر اعتراض بسیاری از کاربران را جهت اصلاح فرایند موجود در پی داشت.

حسینی لر در پایان خاطر نشان کرد:کاربران می توانند از روش جدید برای دریافت کارت خود اقدام و در غیر این صورت با مراجعه حضوری و روش پیشین کارت خود را دریافت کنند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 21 شهریور 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,242 بار
نحوه دریافت کارت سوخت بدون مراجعه به اداره پست
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,230