رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از تمدید مهلت پرداخت جرایم رانندگی به صورت اقساط خبر داد.

مهلت پرداخت قسطی جرایم رانندگی

سردار سیدکمال هادیانفر افزود : مهلت طرح تقسیط تا پایان دی ماه بود که به علت درخواست هموطنان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این مهلت تا پایان اسفند 98 تمدید شد و هموطنان می توانند از این تسهیلات که فرصت یک ساله را برای پرداخت جرایم فراهم می کند استفاده کنند.آخرین مهلت پرداخت قسطی جرایم رانندگی در ایرناکآخرین مهلت پرداخت قسطی جرایم رانندگی در ایرناک

وی درمورد اینکه این تسهیلات شامل چه کسانی می شود ، گفت : این تسهیلات با هدف ترخیص خودروهای توقیفی متعلق به اقشار ضعیف که برای امرار معاش از آن استفاده می کنند در نظر گرفته شد ، بنابراین اساساً این امکان برای جرایم بالای یک میلیون تومان اجرا شد که تاکنون بالغ بر 50 هزار وسیله نقلیه ترخیص شده اند و بر اساس فرم تعهد یک سال فرصت پرداخت دارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به دلایل مختلف توقیف خودروها گفت : حدود 600 هزار وسیله نقلیه به دلایل مختلف از جمله قضایی در سراسر کشور توقیف هستند که از این تعداد حدود 100 هزار وسیله نقلیه به علت جرایم بالا توقیف هستند. با توجه به اینکه فقط این بخش از توقیف ها در حوزه اختیارات راهور است ، فقط در این بخش امکان رفع توقیف وجود دارد و کسانی که به دلیل شاکی خصوصی ، دستورات قضایی یا هزینه بالای پارکینگ قادر به رفع توقیف نیستند در حوزه اختیارات راهور نیست.

خودداری از سفر غیرضروری در روزهای برفی

سردار هادیانفر با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص کاهش شدید دما در روزهای آتی گفت : در محورهای شمالی و غربی کشور که بارندگی دارند با همکاری راهداری و سازمانهای مربوطه تاکنون مشکلی نداشته ایم اما در روزهای آینده ، محورهایی که دچار کولاک و لغزندگی هستند شبها مسدود است و اجازه تردد در آنها وجود ندارد.

رئیس پلیس راهور در خصوص وضعیت تصادفات در زمستان اظهار داشت : نگرانی عمده ما ناوگان حمل و نقل عمومی است ، در طرح کاهش 10 کیلومتری سرعت که برای ناوگان عمومی اعمال کردیم توقع داریم دیگر در این بخش حادثه ای رخ ندهد.

وی در همین رابطه افزود : در این ایام هموطنان از سفرهای غیرضروری پرهیز و به هشدارها توجه کنند ، حتما تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ همراه داشته باشند و با سوخت کافی حرکت کنند تا مشکلی پیش نیاید؛ کمربند ایمنی نیز مورد تأکید ماست که تمام سرنشینان همه خودروهای شخصی و عمومی و ... موظف هستند رعایت کنند.

  • تاریخ: شنبه, 19 بهمن 1398
  • برگرفته از: ایرنا
آخرین مهلت پرداخت قسطی جرایم رانندگی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,960