معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا در خصوص نحوه پرداخت جریمه خودرو به صورت اقساطی توضیحاتی ارائه کرد.

پرداخت قسطی جرایم رانندگی

معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا گفت:یک فرصت پرداخت یک ساله به مالکین خودرو و موتورسیکلت با جریمه بالا داده شده و هم اکنون این طرح در سطح کشور در حال اجراست.نحوه پرداخت قسطی جرایم رانندگی + جزئیات در ایرناک نحوه پرداخت قسطی جرایم رانندگی + جزئیات در ایرناک

سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا اظهار داشت:برای آن دسته از مالکانی که پرونده قضایی ندارند و صرفا به دلیل بالا بودن جریمه های رانندگی خودروی آنها در پارکینگ ها توقیف شده و توان مالی پرداخت یکجای جریمه ها را ندارند تدابیری صورت گرفته است.

سرهنگ جهانی ادامه داد:بر اساس قانون و پیش بینی ماده 47 قانون محاسبات، بررسی های حقوقی این موضوع انجام و نهایتا گزارشی از سوی فرماندهی ناجا تنظیم و با وزیر کشور مطرح شد تا افرادی که توان پرداخت یکباره جریمه خود را ندارند از ماده 47 قانون استفاده کنند.معاون اج

تماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا اظهار کرد:براین اساس فرصتی یک ساله پرداخت به مالکین خودرو و موتورسیکلت با جریمه بالا داده شده است که هم اکنون این طرح در سطح کشور در حال اجراست.

سرهنگ جهانی یادآور شد:افراد با مراجعه به ستادهای ترخیص و ارائه مدارک مالکیتی می توانند خودرو و موتور خود را ترخیص و جریمه را تا یک سال به صورت تقسیطی پرداخت کنند. علاوه براین مالکین می توانند به سایت اینترنتی راهور 120 مراجعه و جریمه ها و نوع پرداخت آن را ملاحظه نمایند.

این مقام مسئول ارائه سند مالکیت را برای ترخیص وسیله نقلیه ضروری عنوان کرد و گفت:یک مُهر خاص در سند خودرو زده می شود که تا یک سال باید جریمه پرداخت انجام گیرد در غیر این صورت خودرو مجددا توقیف خواهد شد.

  • تاریخ: شنبه, 09 شهریور 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 1,506 بار
نحوه پرداخت قسطی جرایم رانندگی + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,110