مرد میانسال برزیلی، اقدام وحشتناک خود در یکی از ایستگاههای مترو این کشور را فرمان صادره از سوی شیطان اعلام کرد!

اقدام وحشتناک بیمار روانی در متروی برزیل

اقدام شیطانی یک مرد میانسال برزیلی در یکی از ایستگاههای متروی این کشور و در مقابل چشمان مسافران حاضر در  ایستگاه خبرساز شد. ویدئوی دوربین مدار بسته ای که منتشر شده است نشان می دهد این مرد در عملی شیطانی اقدام به هل دادن یک زن جوان به داخل محدوده ریل قطارمی کند. "جوسارا دسوزا" 23 ساله که در لحظه حادثه بین شکاف سکو و قطار در حال ورود گرفتار شده بود با خوش شانسی از مرگ گریخت.حرکت شیطانی مرد میانسال در مترو برزیل! + فیلم در ایرناک حرکت شیطانی مرد میانسال در مترو برزیل! + فیلم در ایرناک

 گفته می شود دست کم پس از عبور چهار واگن از مقابل این دختر قطار توقف کامل نموده و سپس آتشنشانان موفق به بیرون کشیدن او از داخل شکاف سکو و قطار شده اند.

 "خوزه د سیلوا" مرد 55 ساله ای که دست به این عمل شیطانی زده بود به اتهام تلاش برای قتل  بلافاصله توسط ماموران ایستگاه قطار بازدداشت شد. بنا به گزارش پلیس محلی سائوپائولوی برزیل او که یک بیمار روانی است، علت این اقدام را دستور صادره از سوی شیطان اعلام کرده است.

 گفتنی است؛ قربانی در اثر این حادثه دچار جراحاتی در ناحیه صورت و پا شده است.

بازدید : 3,046 بار
حرکت شیطانی مرد میانسال در مترو برزیل! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,140