سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری از کشف 57 دستگاه ماینر ( استخراج بیت کوین ) از یک دستگاه خودرو در ترمینال جنوب خبر داد.

کشف دستگاه های ماینر استخراج بیت کوین در ترمینال

راننده خودرو اظهار می کرد محموله حاوی قطعات کامپیوتر است که بسته مذکور بازرسی و 57 دستگاه استخراج بیت کوین کشف شد.کشف دستگاه های ماینر استخراج بیت کوین در ترمینال در ایرناک کشف دستگاه های ماینر استخراج بیت کوین در ترمینال در ایرناک

سر کلانتر هفتم پلیس پیشگیری از کشف 57 دستگاه استخراج(ماینر) بیت کوین به ارزش شش میلیارد ریال در جنوب پایتخت خبر داد.

سرهنگ دوست علی جلیلیان در این باره اظهار کرد:ساعت 18 و 30 دقیقه یازدهم تیر ماه امسال ماموران کلانتری 208 ترمینال جنوب هنگام گشت زنی در محدوده ترمینال به راننده یک دستگاه خودرو سواری که در حال برداشتن بسته ای از داخل خودرواش بود، مشکوک شده و به بررسی موضوع پرداختند.

وی با اشاره به انجام بررسی های اولیه گفت:در بررسی اولیه راننده خودرو، مدعی بود راننده اسنپ است و قصد داشته بسته ای را در محدوده میدان ولی عصر از مغازه ای تحویل گرفته و به یکی از تعاونی ها به مقصد مشهد تحویل بدهد. راننده خودرو اظهار می کرد محموله حاوی قطعات کامپیوتر است که بسته مذکور بازرسی و 57 دستگاه استخراج بیت کوین کشف شد.

سرکلانتر هفتم با اشاره به اینکه متهم به کلانتری 208 ترمینال جنوب برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد، ادامه داد:در این رابطه مخفیگاه فرستنده محموله شناسایی و با دستور قضائی متهم دوم پرونده نیز دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو توقیفی 57 ماینر بیت کوین کشف شده است گفت:کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را شش میلیارد ریال برآورد کرده اند.

  • تاریخ: یکشنبه, 16 تیر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 3,002 بار
کشف دستگاه های ماینر استخراج بیت کوین در ترمینال
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,440