دفترچه بیمه تامین اجتماعی در تمامی مراکز درمانی کشور حذف شد.

حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه بیمه در تمامی مراکز درمانی کشور خبر داد.دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد در ایرناک دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد در ایرناک

مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی درباره حذف دفترچه های درمانی اظهار داشت:حدود یک سالی است که دفترچه های درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به طور کامل حذف شده است ولی بیمه شدگان برای مراجعه به مراکز غیرملکی و طرف قرارداد باید از این دفترچه ها استفاده کند.

وی افزود:ما زیرساخت های لازم را برای حذف دفترچه های تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد و غیرملکی تامین اجتماعی آماده کرده ایم و از وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و شورای عالی بیمه درخواست می کنیم نسبت به حذف دفترچه ها در این مراکز هم اقدام کنند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد:وزارت بهداشت هم در حال انجام اقداماتی است تا بتوانیم این دفترچه ها را در تمامی مراکز درمانی حذف کنیم و بیمه شدگان تامین اجتماعی بتوانند با ارائه کد ملی خدمات لازم را دریافت کند.

درخشان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر ساخت بیمارستان جدید در کشور گفت:بیمارستان 400 تختخوابی فیاض بخش در سال آینده افتتاح می شود و بیمارستان هدایت نیز تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرد. این دو بیمارستان در استان تهران واقع شده است.

وی افزود:بیمارستان 160 تختخوابی آبادان و همینطور بیمارستان 96 تختخوابی دزفول تا اوایل سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد:بیمارستان 320 تختخوابی شیراز نیز مراحل طراحی آن به پایان رسیده است و تا دو هفته آینده مقدمات ساخت آن اجرایی خواهد شد.

درخشان یادآور شد:البته ساخت بیمارستان تبریز نیز هم اکنون در مرحله طراحی است.

  • تاریخ: دوشنبه, 08 مهر 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,583 بار
دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,760