معلمی در یکی از مدارس آفریقای جنوبی، دانش آموز دختری را به شدت تنبیه می کند؛ این در حالی است که تنبیه بدنی در مدارس این کشور ممنوع است.

ضرب و شتم شدید شاگرد دختر توسط معلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار خشونت آمیز یک معلم اهل آفریقای جنوبی را با  دانش آموز دختر به تصویر می کشد.  این ویدئو که تبدیل به یکی از داغ ترین ها در یوتیوب شده است معلمی را نشان می دهد که با چوب به جان دانش آموز بی دفاع افتاده است و او را به شدت کتک می زند.ضرب و شتم شدید شاگرد دختر توسط معلم + فیلم در ایرناک ضرب و شتم شدید شاگرد دختر توسط معلم + فیلم در ایرناک

نکته جالب اینجاست که در حالی که دختر از شدت ضربات فریاد می کشد ، صدای خنده و قهقهه همکلاسی هایش شنیده می شود. بنا به ادعای شاهدان عینی این معلم ابتدا  دانش آموز دیگری را کتک زده بود و این ویدئو مربوط به ضرب و شتم دانش آموز دوم است. این اتفاق در حالی می افتد که تنبیه بدنی دانش آموزان  از حدود 20 سال پیش در سراسر آفریقای جنوبی ممنوع اعلام شده است.

 گفتنی است؛  ویدئوی زیر در حالی منتشر شده است که اخیرا 7 معلم در آفریقای جنوبی به اتهام  توهین به دانش آموزان و همچنین سوء استفاده جنسی از آنها از کار معلق شده اند. دپارتمان آموزشی شهر " کوازولو نتال "  آفریقای جنوبی تایید کرد در حال بررسی اتهامات متعددی است که علیه معلمان این منطقه اعلام شده است.

بازدید : 6,137 بار
ضرب و شتم شدید شاگرد دختر توسط معلم + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,990