مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک ، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران

«عمار سعیدیان فر» با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت : با توجه به شرایط به وجود آمده مهلت زمان ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری تا ٢٠ فروردین ماه تمدید شد .مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد در ایرناکمهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد در ایرناک

وی اظهار داشت : فارغ از این که خبرنگاران در گذشته طرح ترافیک دریافت کرده اند یا نه ، می بایست مدارک خود را برای سال ٩٩ بارگذاری کنند.

سعیدیان فر تصریح کرد : نظر به اینکه بسیاری از خبرنگاران در شرایط موجود( شیوع ویروس کرونا) دورکار شده اند و نتوانسته اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز خود به محل کار ، مراجعه کنند و درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند ، تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران صورت گرفته است .

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک گفت : خبرنگاران متقاضی کارت بلیط مترو نیز ، دقت داشته باشند که باید در سامانه ی تهران من در مهلت تعیین شده ثبت نام کنند .

سعیدیان فر در ادامه اظهار داشت : تاکنون بالغ بر ٤ هزار ٦٠٠ نفر برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیط ، در سامانه ی تهران من ، ثبت نام کرده اند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با بیان این که خبرنگاران در صورتی که معاینه فنی برتر داشته باشند از این تخفیف هم بهره مند می شوند.

سعیدیان فر در پایان تاکید کرد : دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که ٢٠ فروردین آخرین مهلت ثبت نام خبرنگاران بوده و مهلت اعلام شده بار دیگر تمدید نخواهد شد.

  • تاریخ: سه شنبه, 27 اسفند 1398
  • برگرفته از: ایسنا
مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,250