مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت : اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه بندی از سهمیه اش استفاده نکرده باشد ، سهمیه اردیبهشت ماه به آن فرد تعلق نمی گیرد.

وضعیت ذخیره سهمیه بنزین در کارت های سوخت

شهرام رضایی با بیان این که سقف تعریف شده برای کارتهای سوخت 360 لیتر است ، اظهار کرد : به طور مثال اگر شخصی از زمان شروع طرح سهمیه بندی بنزین تاکنون تنها 10 لیتر از سهمیه خود را استفاده کرده باشد ، در اردیبهشت ماه فقط 10 لیتر برای آن فرد شارژ میشود و 50 لیتر باقی سوخت خواهد شد.کسانی که از سهمیه بنزین شان استفاده نکرده اند بخوانند در ایرناککسانی که از سهمیه بنزین شان استفاده نکرده اند بخوانند در ایرناک

وی با تاکید بر این که تاکنون برای کارت سوخت چنین سیستم و مکانیزمی تعریف شده است ، تصریح کرد : اگر قرار باشد تغییری حاصل و این 360 لیتر به 420 لیتر افزایش یابد و سهمیه اردیبهشت ماه نیز در آن ذخیره شود ، به مصوبه هیات دولت نیاز است.

به گفته مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ، شرکت ملی پخش تنها مجری است و قاعدتا در این دو هفته درباره این مساله بحث خواهد شد و منفی یا مثبت بودن این مساله را اطلاعرسانی خواهیم کرد اما تاکنون تصمیم جدیدی در این باره اتخاذ نشده است.

از بامداد روز جمعه 24 آبان ، بنزین سهمیه بندی شد. بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه ای ( ماهانه 60 لیتر برای خودروهای شخصی) از قرار هر لیتر 1500 تومان ، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر 3500 تومان تعیین شد.

  • تاریخ: شنبه, 16 فروردين 1399
  • برگرفته از: ایسنا
این مطلب مفید بود؟
80%
کسانی که از سهمیه بنزین شان استفاده نکرده اند بخوانند
4.3
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,780