رئیس داریره آموزش همگانی پلیس راهور فاتب از منع صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی های مشهود و نامتعارف خبر داد.

عدم صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی

رییس دایره آموزش همگانی پلیس راهور فاتب گفت : خالکوبی های مشهود و نامتعارف افراد ، مانع از صدور گواهینامه برای فرد متقاضی می شود.عدم صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی در ایرناک عدم صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی در ایرناک

سرهنگ موسوی پناه گفت : چنانچه فردی خالکوبی های مشهود و نامتعارف و خودزنی بر تن داشته باشد ، باید از نظر احتمال به برخی اختلالات روانی تاثیرگذار در رانندگی ، مورد بررسی و ارزیابی روانشناسان قرار گیرد.

موسوی پناه افزود : پس از بررسی و ارزیابی روانشناسان ، چنانچه فرد متقاضی صدور گواهینامه موفق به گذراندن صحیح ارزیابی ها و بررسی ها شد ، می تواند گواهینامه خود را با تایید روانشناسان دریافت کند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، موسوی پناه از خانواده ها خواست تا با نظارت بر رفتار نوجوانان و کشاندن آنان در آغوش گرم خانواده از ارتکاب آنان به چنین رفتارها و خودزنی هایی بر روی بدن فرزندانشان جلوگیری کنند.

  • تاریخ: سه شنبه, 15 مرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 747 بار
عدم صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,410