سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده های شکایت از مهناز افشار گفت : خبری که من درباره پرونده خانم مهناز افشار دارم این است که ایشان تا الان به ایران نیامده اند.

مهناز افشار از ایران فرار کرد؟ و وضعیت پرونده میترا استاد

سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده های شکایت از مهناز افشار و قتل میترا استاد (همسر محمدعلی نجفی) توضیحاتی ارائه کرد.مهناز افشار از ایران فرار کرد؟ | از پرونده میترا استاد چه خبر؟ در ایرناک مهناز افشار از ایران فرار کرد؟ | از پرونده میترا استاد چه خبر؟ در ایرناک

* (درباره پرونده شکایت از مهناز افشار و احضارش به دادگاه):خبری که من درباره پرونده خانم مهناز افشار دارم این است که ایشان تا الان به ایران نیامده اند اما ما از این نیامدن تلقی فرار نداریم.

* وکیل ایشان اعلام کرده که خانم افشار قصد بازگشت به کشور را دارد و به ایران بازخواهد گشت.

* (درباره ارتباط میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی با نهادهای امنیتی):اولا در این ارتباط قرائنی وجود ندارد؛ ضمن اینکه چیزی که الان رسیدگی می کنیم پرونده قتل است و فعلا مسئولیت مان این است که تکلیف پرونده قتل را روشن کنیم و به سایر زوایای پرونده در فرصت بعدی رسیدگی خواهد شد.

*ما تاکید کرده ایم که به لحاظ جریحه دار شدن احساسات مردم و جامعه و بازتابی که پیدا کرده، ضمن دقت با سرعت هم رسیدگی شود.

* ما بنای این را نداریم که دقت را فدای سرعت یا سرعت را فدای دقت کنیم. بایستی تمام ابعاد این پرونده دقیقا روشن شود و با روشن شدن پرونده قاضی پرونده اظهارنظر قضایی خود را انجام خواهد داد.

  • تاریخ: شنبه, 11 خرداد 1398
  • برگرفته از: ایلنا
بازدید : 1,715 بار
مهناز افشار از ایران فرار کرد؟ | از پرونده میترا استاد چه خبر؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,460