شهردار مهران نرخ مصوب پارک خودرو در پارکینگ اربعین در مرز مهران را اعلام کرد.

نرخ پارکینگ خودرو در مرز مهران امسال چقدر است؟

شهردار مهران گفت : کرایه مصوب پارک خودرو در پارکینگ اربعین در مرز مهران برای تمام روزهای توقف 500 هزار ریال است.نرخ پارکینگ خودرو در مرز مهران سال 98 چقدر است؟ در ایرناکنرخ پارکینگ خودرو در مرز مهران سال 98 چقدر است؟ در ایرناک

حجت نصیری پور با بیان اینکه به طور معمول حضور خودروها در پارکینگ شهر مهران هزینه پارکینک خودروها در مرز مهران 500 هزار ریال استبین 10 تا 15 شبانه روز است ، افزود : مبلغی که بابت هزینه پارکینگ خودروها اخذ می شود برای تمام مدت پارک خودرو در پارکینگ است.

وی با اشاره پارکینگ برکت نیز به صورت رایگان در اختیار زائران قرار گرفته است افزود : درحال ساماندهی پارکینگ های سطح شهر هستیم تا انتقال خودروهای زائران به پارکینگ سریع تر انجام شود و زائران دچار سرگردانی نشوند.

شهردار مهران یادآور شد : پارکینگ بزرگ اربعین با ظرفیت پارک 40 هزار خودرو در ورودی شهر مهران از روز گذشته بازگشایی شد که می طلبد زائران خودروهای خود را در پارکینگ بزرگ اربعین ، پارکینگ برکت و دیگر پارکینگ های عمومی سطح شهر پارک کنند.

پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال 60 درصد مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند.

  • تاریخ: یکشنبه, 14 مهر 1398
  • برگرفته از: خبرگزاری صدا و سیما
این مطلب مفید بود؟
نرخ پارکینگ خودرو در مرز مهران سال 98 چقدر است؟
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,760