استاندار البرز از افتتاح فاز اول متروی کرج تا نیمه سال 99 خبر داد.

فاز اول متروی کرج

استاندار البرز گفت : فاز نخست متروی کرج به گفته کارفرما و پیمانکار ، نیمه اول سال آینده افتتاح می شود.افتتاح فاز نخست متروی کرج نیمه اول سال آینده در ایرناک افتتاح فاز نخست متروی کرج نیمه اول سال آینده در ایرناک

عزیزالله شهبازی صبح یکشنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج ، در جمع خبرنگاران جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما را تسلیت گفت.

وی در ادامه و با اشاره به بازدیدی که از پروژه قطار شهری کرج داشته ، گفت : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده از پروژه های مهمی چون متروی کرج بازدید مستمر خواهد شد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه از فاز اول قطار شهری کرج در ایستگاه طالقانی بازدید شده است ، گفت : در این شرایط سخت به لحاظ بودجه و اعتبار ، پیمانکار مربوطه در قطار شهری کرج با قدرت مشغول کار است.

شهبازی با اشاره به بهره برداری از پروژه قطار برقی کرج - هشتگرد ، گفت : این پروژه با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و اکنون در حال ارائه خدمات به مردم است ، برای تکمیل متروی کرج نیز اهتمام ویژه ای در دستور کار است و همراهی و پیگیری لازم انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری و شورای شهر کرج با انگیزه بالایی برای تکمیل این پروژه وارد عمل شده اند ، گفت : امید است بر اساس اعلام شهرداری کرج و پیمانکار مربوطه در نیمه اول سال 99 شاهد بهره برداری از فاز یک قطار شهری کرج باشیم.

  • تاریخ: یکشنبه, 22 دی 1398
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 2,474 بار
افتتاح فاز نخست متروی کرج نیمه اول سال آینده
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,870