معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا از یکطرفه شدن محور مهران به ایلام خبر داد.

یکطرفه شدن جاده مهران به ایلام

معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا گفت : به منظور تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی در مسیر بازگشت از مهران از ساعت 16 و 30 امروز تردد در جاده مهران به ایلام یک طرفه خواهد شد.محور مهران به ایلام امروز یک طرفه می شود در ایرناک محور مهران به ایلام امروز یک طرفه می شود در ایرناک

سردار «محمدحسین حمیدی» در مهران ، درخصوص آخرین تمهیدات پلیس راه برای تسهیل در تردد زوار حسینی از این مرز ، اظهار کرد : با توجه به افزایش حجم بار بازگشت زوار در مرزهای چهارگانه و بخصوص مرز مهران ، پلیس راه برای تسهیل در تردد زوار تمهیدات خاصی اندیشیده است.

معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا تصریح کرد : در همین راستا و در جهت جلوگیری از بروز ترافیک سنگین در محور مهران ، از ساعت 16:30 امروز تردد در جاده مهران به ایلام یکطرفه خواهد شد.

وی گفت : محور جایگزین برای کسانی که قصد عزیمت به شهر مهران را دارند جاده ملکشاهی خواهد بود.

معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا از زائران خواست هنگام تردد در محورهای مواصلاتی از عجله و شتاب پرهیز کرده و ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه و هشدارهای مأموران پلیس راه در مسیر توجه کنند.

  • تاریخ: جمعه, 26 مهر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 2,562 بار
محور مهران به ایلام امروز یک طرفه می شود
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,290