یک روحانی به میان مردم رفته و نظر آنها را درباره ازدواج با قشر روحانی پرسیده است، پاسخ های مردم به این پرسش، متفاوت است

نظر مردم در مورد ازدواج با یک آخوند

مسئله ازدواج و انتخاب همسر یکی از مسائلی است که هر انسانی در طول زندگی خود حداقل یکبار با آن روبروست.نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم در ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم در ایرناک

این مقوله یکی از مهم ترین مسائلی است که در دین اسلام نیز به آن تاکید بسیاری شده و از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از اصلی ترین معیارهای ازدواج ، جایگاه اجتماعی همسر است که باید در فرهنگ خانواده ها مقبولیت داشته باشد.

افرد برای ازدواج معیارهای متفاوتی دارند. با این حال دین اسلام برای گزینش همسر مناسب ویژگی هایی بیان کرده است که شامل؛ پایبندی به ارزشهای دینی ، داشتن اصالت و شرافت خانوادگی ، اخلاق نیک و صفات پسندیده ، داشتن عقل سلیم ، جمال و زیبایی و تناسب سنی و جسمی می شود.

فردی به میان مردم رفته و از آن ها سوال می کند که "اگر یک روحانی بخواهد داماد خانواده تان شود و نظر شما در این وصلت موثر باشد موافقید یا مخالف؟" در ادامه می توانید پاسخ مردم به این سوال را مشاهده کنید.

بازدید : 8,975 بار
نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,910