مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از تمدید مهلت ثبت نام در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین حسینی (ع) خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام در سایت سماح

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از تمدید ثبت نام در سامانه سماح تا روز اربعین حسینی خبر داد.آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین در ایرناکآخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین در ایرناک

حامد دارابی از ثبت نام 56 هزار و 730 کرمانشاهی متقاضی پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح خبرداد و گفت : از زمان شروع ثبت نام در سامانه(اول شهریور) تاکنون بیشترین ثبت نام ها را طی هفته گذشته داشتیم.

وی تصریح کرد : سال گذشته نزدیک به 40 هزار نفر از استان کرمانشاه در سامانه سماح ثبت نام کردند که تعداد ثبت نامی هایی که تا به امروز(24 مهر) و به فاصله سه روز مانده به اربعین داشته ایم ، 17 هزار نفر بیشتر از کل ثبت نامی های سال گذشته است.

مدیر حج و زیارت استان در ادامه بااشاره به آغاز موج بازگشت زوار اربعین به کشور ، گفت : هرچه به روزهای منتهی به اربعین حسینی نزدیک می شویم ، آمار ثبت نامی ها هم در سامانه سماح روند کاهشی پیدا می کند.

وی همچنین از تمدید مهلت ثبت نام در سامانه سماح خبرداد و گفت : براساس اعلام قبلی سازمان حج و زیارت قرار بر این بود ثبت نام در سامانه تا 72 ساعت پیش از اربعین باشد ، اما باتوجه به استقبال مردم ثبت نام در این سامانه تا روز اربعین تمدید شده است.

دارابی یادآور شد : درحال حاضر 18 دفتر زیارتی در استان کرمانشاه به کار ثبت نام متقاضیان پیاده روی اربعین در سامانه سماح می پردازند.

وی خاطرنشان کرد : خوشبختانه در این مدت گزارشی از تخلف دفاتر زیارتی استان نداشته ایم.

  • تاریخ: چهارشنبه, 24 مهر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,260