جزئیات نحوه دریافت وام برای سفر زیارتی به عتبات عالیات اعلام شد.

شرایط دریافت و پرداخت وام عتبات عالیات

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت با اعلام جزئیات نحوه دریافت وام برای سفر به عتبات عالیات ، هزینه سفر زمینی و هوایی به عتبات را اعلام کرد.شرایط دریافت و پرداخت وام عتبات عالیات در ایرناک شرایط دریافت و پرداخت وام عتبات عالیات در ایرناک

محمد آزاد درباره دریافت وام با فیش سپرده عمره مفرده برای سفر به عتبات عالیات اظهار کرد : این شرایط همچنان برقرار است و هنگام ثبت نام در سامانه عتبات ، گزینه ای وجود دارد که با انتخاب آن ، شرایط استفاده از وام فعال می شود.

وی ادامه داد : اطلاعات متقاضی دریافت وام به بانک های ملی یا ملت ارسال می شود و یک میلیون تومان به عنوان کمک هزینه به صورت وام به متقاضیان تعلق می گیرد؛ این مبلغ قابل تغییر نیست و به صورت نقدی به زائران تعلق نمی گیرد بلکه از هزینه سفر کسر خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت تصری کرد : فیش سپرده عمره مفرده متقاضیان دریافت وام به عنوان ضامن لحاظ می شود و نحوه بازپرداخت نیز طبق ضوابط بانک است.

وی با بیان اینکه شرایط دریافت وام سختگیرانه نیست ، اظهار کرد : در حال حاضر هزینه سفر به عتبات به صورت زمینی به مبلغ یک میلیون و 900 تا دو میلیون و 200 هزار تومان و سفر هوایی بین 3 میلیون و 600 تا 3 میلیون و 900 هزار تومان است.

  • تاریخ: دوشنبه, 25 شهریور 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,309 بار
شرایط دریافت و پرداخت وام عتبات عالیات
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,190