خودروی حامل بمب کشف شده در حوالی منزل پدری شهید حججی به سمت بیابانهای حاشیه شهر، با همراهی و پیگیری مردم نجف‌آباد مواجه شد.

همراهی مردم نجف آباد با بمب تا انفجار بمب!

در پی گزارش رؤیت بسته مشکوکی حوالی منزل پدری شهید حججی در نجف‌آباد اصفهان، نیروهای امنیتی  پلیس در اسرع وقت خود را به محل رساندند. این بسته مشکوک حاوی بمبی ساعتی بود که نیروهای امنیتی  در ضرب‌الاجلی اقدام به خنثی سازی و دور کردن این بمب از محل کردند. همراهی مردم نجف آباد با بمب تا انفجار بمب! + فیلم در ایرناک همراهی مردم نجف آباد با بمب تا انفجار بمب! + فیلم در ایرناک

علاوه بر پلیس نیروهای آتش‌نشانی و امدادرسانی و نیز تیم خنثی‌کننده بمب سپاه در محل حاضر شدند. پس از توقف تایمر بمب، نیروهای سپاه با همکاری پلیس آن را با یک خودوری تویوتا به سمت بیابان‌های حاشیه شهر حمل کردند. تعدادی آمبولانس نیز آنها را همراهی می‌کرد.

بمب به محلی امن و بدون سکنه‌ انتقال یافت و سپس در همان‌جا منفجر شد. نکته جالب این که تعداد زیادی از مردم با خودروهای شخصی، خودروی حامل بمب را مشایعت می‌کردند.

در ادامه صحنه‌هایی از همراهی مردم نجف‌آباد با نیروهای سپاه را از نظر می‌گذرانید.

اسکورت خودروی حامل بمب توسط مردم نجف‌آباد! + فیلم / همراهی مردم نجف‌آباد با خودروی حامل بمب

بازدید : 13,936 بار
همراهی مردم نجف آباد با بمب تا انفجار بمب! + فیلم
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,450