کارشناس سازمان هواشناسی کشور از افزایش تدریجی دما در سواحل شمالی کشور خبر داد.

افزایش دما در کشور

کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور طی روز های آینده را تشریح کرد.پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور در ایرناک پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور در ایرناک

کبری رفیعی، با بیان اینکه امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود، گفت:امروز و فردا در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل و همچنین شرق استان کرمان افزایش سرعت وزش باد منجر به وقوع گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

وی ادامه داد:از امروز تا چهارشنبه در نوار شمالی کشور دمای هوا 3 تا 5 درجه افزایش می یابد و از بعد از ظهر جمعه و طی روز شنبه با توجه به شمالی شدن جریانات روی دریای خزر بارش سواحل شروع خواهد شد که این بارش ها به شکل پراکنده خواهد بود.

رفیعی با بیان اینکه برای تهران امروز و فردا آسمانی صاف پیش بینی می شود، تصریح کرد:بیشینه دما در تهران امروز به 30 درجه می رسد.

کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد:شهرکرد با دمای 7 درجه به عنوان خنک ترین و اهواز با دمای 45 درجه گرم ترین مراکز استان بوده اند.

  • تاریخ: دوشنبه, 25 شهریور 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 6,731 بار
پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,130